home home home home
Golfovou holí do policejního auta
Líbilo se?
Pridať video
Poznáš super video?
Ukáž ho!
Golfový expert si půjčuje od hráčů hole a předvádí jim správný švih. Hůl mu však z rukou vyletí tak nešikovně, že se zapíchne do předního skla policejního auta. Z místa činu uteče a s rozhořčenou policistkou si musí poradit obětě sami.
Další videa
skrytá kamera
zábava
Komentáře
Doporučujeme
Stačilo objatie
Vraví sa, že neexistuje zlý pes, iba zlý pán. Keď prišla sučka maltezáka Edie do Lancasterského útulku, nevedeli si s ňou dať rady. Bola nezvládateľná, preto sa rozhodli, že ju utratia. O 5 minút 12 ju zachránila Brownyne Mirkovich a požiadala svojho kamaráta-veterinára, aby sa na ňu prišiel pozrieť. Stačilo jedno objatie a z vystrašeného psa sa stal miláčik.
822 lidem se to líbi
Mandarinka-Dada Gašpárková komentoval/a toto video
Maria Dermek komentoval/a toto video
Stanislava Entlerová komentoval/a toto video
Američania nie sú hlúpi!
Po celom svete sa rozšíril chýr, že obyvatelia najmocnejšej krajiny sveta nie su veľmi vzdelaní. To je absolútna lož. Toto video dokazuje, že väčšina ľudí v USA dokáže zodpovedať aj tie najzložitejšie otázky.
0 lidem se to líbi
Janka Vlčejová komentoval/a toto video
Danica Kollarikova Stepanovska komentoval/a toto video
Miki Kovac komentoval/a toto video
Británia má talent - spevácke duo Jonathan a Charlotte
Britská talentová šou našla nového Pavarottiho. Iba 17-ročný Jonathan Antoine sa pred porotu postavil spolu so svojou 16-ročnou spolužiačkou Charlotte Jaconelli. Po odspievaní duetu The Prayer (Andrea Bocelli, Celine Dion) bolo na nohách celé publikum a poklonu im zložil aj predseda poroty, obávaný Simon Cowell, ktorý na začiatku od obézneho speváka veľké zázraky nečakal.
3 794 lidem se to líbi
Ivana Štěpánková komentoval/a toto video
Alena Dzik komentoval/a toto video
Aranka Chlivényiová komentoval/a toto video
Neviete koľko je hodín?
Ak patríte medzi fanúšikov talianského humoru, tak táto scenka so slávnym komikom Gigim Proiettim v hlavnej úlohe a zázračným somárom vo vedľajšej Vás pobaví. Ak odhalíte pointu do 50. sekundy, tak máte geniálnu fantáziu...
1 833 lidem se to líbi
Jaro Léto komentoval/a toto video
Jana Heisig komentoval/a toto video
Jaro Necesany komentoval/a toto video
Kravy, samé kravy
Pozor po vzhliadnutí tohto videa sa môžu u slabších jedincov objaviť halucinácie. Napriek tomuto riziku bolo toto umelecké dielo sledované už viac ako 7 miliónov krát.
29 lidem se to líbi
Adriana Sulikova komentoval/a toto video
10 škaredých psov
Rebríček 10-tich skutočne škaredých psov podľa youtubovského kanálu 10 X všetkých čias. Títo chlpáči možno nie sú krásavci, ale ich pánom to vôbec neprekáža, pretože dôležité je to, čo je vo vnútri.
29 lidem se to líbi
Ludmila Malobicka komentoval/a toto video
Najtvrdšia hokejová strela HD
Video z hokejového tréningu kanadského tímu dorastencov. Netreba sa čudovať, že sú najlepší v hokeji. Pozrite sa ako to vyzerá keď má brankár smrť pred očami.
0 lidem se to líbi
Môciková Michaela komentoval/a toto video
Zdenko Nagy komentoval/a toto video
Braňo Konarský komentoval/a toto video