home home home home
Americký ninja - působivá videopřihláška
Líbilo se?
Titulky
CZ - ivanmella
SK - ivanmella
Pridať video
Poznáš super video?
Ukáž ho!
Yen Chen, splňuje některé ze stereotypů, které kolují o Američanech asijského původu: hraje na klavír a je dobrý v matematice. To mu však nestačí, proto se rozhodl přihlásit do soutěže American ninja warrior (americká verze japonské show Sasuke - Ninja faktor vysílaný na Primě COOL) a stát se skutečným ninja bojovníkem. Toto je jeho videoprihláška a musíte uznat, že je skutečně působivá.
Další videa
šport
talenty
Komentáře
Doporučujeme
Rodičia zjedli deťom sladkosti
V Amerike chodia na Halloween deti v maskách po domoch a pýtajú si sladkosti. Tí šikovní si takto vyzbierajú aj pár tašiek rôznych dobrôt. Moderátor Jimmy Kimmel bol zvedavý, ako by deti zareagovali, keby im ich rodičia na druhý deň oznámili, že im všetky vyzbierané sladkosti zjedli. Vyzval preto rodičov, aby na you tube zavesili videá s názvom Hej Jimmy Kimmel, povedal som svojim deťom, že som zjedol všetky ich halloweenske sladkosti. Tie najlepšie reakcie detí si tu teraz môžete pozrieť.
2 942 lidem se to líbi
Kristínka Neuwirth komentoval/a toto video
Marcela Chodilová komentoval/a toto video
Kvetoslava Bližniaková komentoval/a toto video
Super(market) domino
Už sme tu mali hasičov, ktorí si vyrobili vlastné vznášajúce sa auto, robotníkov, ktorí sa pohrali s bagrom a teraz tu máme ďalších zamestnancov, ktorí vedia naplno využiť to, čo im ich práca ponúka. Jednoducho ich baví domino.
124 lidem se to líbi
Danka Vondrová komentoval/a toto video
Marian Hromada komentoval/a toto video
Naštvaný nemecky hovoriaci chlapec
Video, ktoré sa stalo legendou na internete. V tomto videu si chlapec vybíja zlosť pri snahe hrať hru Unreal Tournament. Jeho počítač mu totiž začal trochu štrajkovať a on na to naozaj nemá nervy.
0 lidem se to líbi
Petra Grebečiová komentoval/a toto video
Eva Kuciakova komentoval/a toto video
Babm Svata komentoval/a toto video
Pytón žerie srnca
Časť z britského prírodopisného seriálu, ktorý uvádza Sir David Attenborough. Táto je venovaná hadom a detailne uvidíte ako dospelý pytón žerie uloveného srnca.
125 lidem se to líbi
Štefan Görcsös komentoval/a toto video
Maksim Maksimov komentoval/a toto video
Nepolapiteľná blondínka v ružovom
V dnešnom dieli skrytej kamery nachytaní naháňajú po obchodnom centre blondínku v ružovom. Nie žeby sa im až tak páčila, ale všimli si, že je spadla peňaženka. Vrátiť jej ju si však žiada nadľudské sily, pretože slečna neustále mizne a zjavuje sa, akoby sa teleportovala. Všetko je totiž dobre naplánované a blondínok je v skutočmosti dokopy až 5. A k tomu všetkému ešte obete nakoniac prekvapí skutočný majiteľ dokladov.
193 lidem se to líbi
Mario Rovder komentoval/a toto video
Marek Seman komentoval/a toto video
Monika Ondrovičová komentoval/a toto video
Británia má talent - spevácke duo Jonathan a Charlotte
Britská talentová šou našla nového Pavarottiho. Iba 17-ročný Jonathan Antoine sa pred porotu postavil spolu so svojou 16-ročnou spolužiačkou Charlotte Jaconelli. Po odspievaní duetu The Prayer (Andrea Bocelli, Celine Dion) bolo na nohách celé publikum a poklonu im zložil aj predseda poroty, obávaný Simon Cowell, ktorý na začiatku od obézneho speváka veľké zázraky nečakal.
3 794 lidem se to líbi
Bachová Andrea komentoval/a toto video
Jana Semelová komentoval/a toto video
Karel Vrabec komentoval/a toto video
Mega bass 40 000 Watt
Chcete, aby Vaše vlasy získali viac objemu? Nekupujte špeciálne šampóny. Nainštalujte si do auta reproduktory s výkonom 40 000 Watt.
116 lidem se to líbi
Lukas Varga komentoval/a toto video