home home home home
Ptačí fanoušek country hudby
Líbilo se?
Titulky
CZ - maraquja
SK - maraquja
Pridať video
Poznáš super video?
Ukáž ho!
Na loňském Doyle Lawson Bluegrass Festivalu v Dentone se odehrálo něco, co lze běžně vidět leda tak v Disneyho pohádkách. Během vystoupení Joshe Williamse přiletěl na pódium ptáček (přesně o 1.30) a sedl mu na kytaru. Zpočátku překvapený country zpěvák se nenechal vyvést z míry a za ptačího doprovodu odzpíval píseň až do úplného konce.
Komentáře
Doporučujeme
Rumunsko má talent
Keď tento chlapec prišiel na scénu v súťaži Rumunsko má talent a začal spievať, všetci ostali v nemom úžase. Je to hotová operná diva.
141 lidem se to líbi
Anonymous User komentoval/a toto video
Kveta Ternenyova komentoval/a toto video
Roman Vigh komentoval/a toto video
Vianočná reklama
Reklama britského obchodného domu John Lewis s pekným koncom, ktorá Vás určite naladí na atmosféru blížiacich sa sviatkov.
228 lidem se to líbi
Michal Ilčík komentoval/a toto video
Gay polícia
Policajt zastavuje mužov a žiada ich o vyplnenie dotazníka ohľadne verejnej mienky o polícii. Počas toho sa k nim však správa až príliš dôverne a to vadí nielen im, ale aj jeho kolegovi-partnerovi.
256 lidem se to líbi
Martin Kondáš komentoval/a toto video
Anna Vokáčová komentoval/a toto video
Julius Szerencses komentoval/a toto video
Amerika má talent- iLuminate
iLuminate je unikátna tanečná skupina, ktorá tancuje iba potme. Jej členovia majú totiž špeciálne svietiace počítačom kontrolované kostýmy. Toto je ich vystúpenie na pieseň Extraterrrestrial (Mimozemský) od Katy Perry v semifinále šou Amerika má talent, za ktoré si vyslúžili standing ovation publika i poroty.
451 lidem se to líbi
Ivana Borisova komentoval/a toto video
Pes riadiaci auto
Psy je možné naučiť všeličo: ľahnúť, sadnúť, štekať na povel, aportovať...Ale žeby zvládli aj riadiť poštové auto? No to snáď nie. V kanadskej skrytej kamere Just for Laughs je však možné všetko.
352 lidem se to líbi
Mária Bartková komentoval/a toto video
Víťa Drtil komentoval/a toto video
Zuzana Brtáňová komentoval/a toto video
Charitatívne bozky
V tejto skrytej kamere sa opäť zamerali na mužské obete. Slečna pri pultíku s nápisom Charita predáva svoje bozky za 1 dolár (0,7 EUR). Musí si však odskočiť, preto ju na chvíľku zastúpia nachytaní. Tým sa takáto dobročinná činnosť najprv veľmi pozdáva, ale nakoniec ich chuť na bozkávanie rýchlo prejde.
212 lidem se to líbi
Pavel Vojtíšek komentoval/a toto video
Jan Krajcik komentoval/a toto video
Akim Camara spieva Pie Jesu
Počas jedného zo spoločných vystúpení s orchestrom Andrého Rieu si malý husľový virtuóz Akim Camara strihol duet z brazílskou opernou divou-sopranistkou Carlou Maffioletti. Spoločne zaspievali známu Pie Jesu.
138 lidem se to líbi
Arijana Baillie komentoval/a toto video
Vladimir Varmus komentoval/a toto video
Anna Mašurová komentoval/a toto video