home home home home
Zlaté glóby 2012 - Otevírací monolog
Líbilo se?
Titulky
CZ - trapka
SK - trapka
Pridať video
Poznáš super video?
Ukáž ho!
Včera večer se v Los Angeles konal 69. ročník předávání cen Zlatý Glóbus. Hostitelem večera byl tak jako minulý rok britský herec Ricky Gervais. Během otevíracího monologu si, tak jak se očekávalo,zgustl na některých celebritách. Nejprve si zažertoval na účet Kim Kardashian či herce Eddieho Murphyho. Neodpustil si narážky na sexuální orientaci Jodie Foster či údajné uplácení Hollywoodské asociace zahraničních novinářů, která událost organizuje. Nakonec svými vtípky potrápil i Johnnyho Deppa.
Další videa
zábava
Komentáře
Doporučujeme
Dubajská fontána na počesť Whitney Houston
Dubajská fontána je držiteľkou titulu najväčšia tancujúca fontána sveta. Rozprestiera sa na ploche 30 akrov, je dlhá 275 metrov a vodu vystrekuje do výšky až 150 metrov. Osvetľuje ju 6600 svetiel a 25 farebných projektorov. Jedna z choreografií je venovaná aj zosnulej speváčke Whitney Houston a jej nesmrteľnému hitu I will always love you.
2 637 lidem se to líbi
Marcela Nemcekova komentoval/a toto video
Radmila Leberova komentoval/a toto video
Jarmila Schweiger komentoval/a toto video
Keď anjel strážny nespí
Tak toto patrí vždy medzi tie najzaujímavejšie kompilácie. Uvidíte ľudí, ktorí môžu byť štastní, že žijú. Pravdepodobne nad sebou majú šikovného anjela robiaceho svoju prácu nehorázne dobre.
2 770 lidem se to líbi
Eva Horvathová komentoval/a toto video
Mária Horňáková komentoval/a toto video
Renata Koglerova komentoval/a toto video
Ženy na obrazoch za posledných 500 rokov
Veľmi pekná kompilácia najznámejších ženských portrétov za posledných 500 rokov sprevádzaná klasickou hudbou konkrétne Bachovou Sarabande. Toto video bolo nominované v kategórii Najkreatívnejšie video kanála you tube. Ak by ste sa radi dozvedeli názvy obrazov a ich autorov, kompletný zoznam nájdete na stránke http://www.maysstuff.com/womenid.htm.
402 lidem se to líbi
Natália Mindošová komentoval/a toto video
Layla Ruhama komentoval/a toto video
Jana Valentova komentoval/a toto video
Ježiš oživuje
Dievčatko v parku sa chystá poslať svoju mŕtvu myš na jej poslednú cestu a preto žiada okoloidúcich, aby jej pomohli vykopať do zeme jamu na rakvičku. Ale to nakoniec vôbec nie je potrebné, lebo chlap-Ježiš so svojimi zázračnými schopnosťami prinavráti stuchnutému hlodavcovi život.
103 lidem se to líbi
Anna Krilova komentoval/a toto video
Chodiaca kapela
Tá to kapela má názov Cigo Man Band. Nájdete v nej množstvo hudobných nástrojov ale iba jedného hráča. Môžete si ho naživo vypočuť pri najbližšej návšteve Chorvátska, konkrétne v meste Rijeka.
89 lidem se to líbi
Renáta Astrabová komentoval/a toto video
Juraj Svoboda komentoval/a toto video
Na hit stačia 4 akordy
Austrálska komediálna skupina dokazuje, že na vytvorenie hitu stačia 4 akordy. Majú k tomu množstvo dôkazov. Neverili by ste, koľko známych pesníčiek má rovnaký základ.
0 lidem se to líbi
Vlado Mudrak komentoval/a toto video
Alexandra Kremlerova komentoval/a toto video
Andrej Zilinsky komentoval/a toto video