home home home home
Zábavný fanoušek Boston Celtics
Líbilo se?
Pridať video
Poznáš super video?
Ukáž ho!
Před pár dny oficiálně skončila výluka basketbalové NBA. Tato zpráva jistě potěšila i tohoto fanouška týmu Boston Celtics, který loni během přestávky jednoho ze zápasů zabavil celé hledisko. Když zjistil, že ho snímá kamera, neváhal a své 2 minuty slaví využil opravdu naplno.
Další videa
šport
zábava
Komentáře
Doporučujeme
Naučte sa jazyk Xhosa
Pridajte sa a vyskúšajte si jazyk Xhosa, ktorý patrí medzi jeden z oficiálnych jazykov Juhoafrickej republiky. Vyznačuje sa zábavnými klikajúcimi zvukmi.
39 lidem se to líbi
Libor Milata komentoval/a toto video
5-ročný Akim Camara a André Rieu
Páčil sa Vám Akim Camara? Ste zvedaví, ako sa mu darí? Tak tu máte ďalšie video, na ktorom vystupuje s orchestrom Andrého Rieu ako 5-ročný.

Po spoločnom koncerte v Holandsku v roku 2005 zostali títo dvaja výnimoční hudobníci v kontakte a v roku 2007 sa opäť zišli na jednom javisku. Tentokrát v New Yorku, v známej Radio City Music Hall a opäť zožali obrovský úspech.
244 lidem se to líbi
Alena Gecevova komentoval/a toto video
Věra Michálková komentoval/a toto video
Ildikó Tomičová komentoval/a toto video
Švéd skáče cez idúce Lamborghini
Ťažko povedať, kto je väčší blázon. Ten, čo auto šoféruje alebo ten, ktorý cez neho skáče. Našťastie sa im to tentokrát podarilo.
19 lidem se to líbi
Norbert Hönisch komentoval/a toto video
Mačka je veľmi zlý vyvolávač duchov
Táto mačka je pre maškrtu ochotná urobiť čokoľvek. Dokonca súhlasí s tým, že vyvolá ducha, avšak veľmi jej to nejde. Mystika očividne nie je jej silnou stránkou.
26 lidem se to líbi
Lenka Pecníkova komentoval/a toto video
Pes - televízny maniak
Toto video je viac než znepokojivé. To čo príroda urobila z ľudí pomocou evolúcie za milióny rokov, urobil televízor zo psa za pár mesiacov. Je totiž na nerozoznanie od typického televízneho maniaka.
0 lidem se to líbi
Valeria Dusilova komentoval/a toto video
Vtáčí fanúšik country hudby
Na minuloročnom Doyle Lawson Bluegrass Festivale v Dentone sa odohralo niečo, čo možno bežne vidieť akurát tak v disneyho rozprávkach. Počas vystúpenia Josha Williamsa priletel na pódium vtáčik (presne o 1.30) a sadol mu na gitaru. Spočiatku prekvapený country spevák sa nenechal vyviesť z miery a za vtáčieho doprovodu odspieval pieseň až do úplného konca.
195 lidem se to líbi
Michal Gajdušek komentoval/a toto video
Gabriela Rozborilova komentoval/a toto video
Helena Kučerková komentoval/a toto video
Keď anjel strážny nespí
Tak toto patrí vždy medzi tie najzaujímavejšie kompilácie. Uvidíte ľudí, ktorí môžu byť štastní, že žijú. Pravdepodobne nad sebou majú šikovného anjela robiaceho svoju prácu nehorázne dobre.
2 770 lidem se to líbi
Diana Gu komentoval/a toto video
Renata Koglerova komentoval/a toto video
Miroslava Masna komentoval/a toto video