home home home home
Auto mého otce - skutečný Chevy příběh
Líbilo se?
Titulky
CZ - trapka
SK - trapka
Pridať video
Poznáš super video?
Ukáž ho!
Automobilová značka Chevrolet slaví v tëchto dnech 100 let svého založení. Při této příležitosti vyzvala své spokojené zákazníky, aby se světem podělili o to, co pro ně znamená jejich Chevy auto.

edni z těch, kteří byli ochotni natočit video o svém příběhu byly i bratři Derek a Jared Youngerovci.

Jejich otec Herb Younger si v polovině 60-tých let koupil za všechny své tehdejší úspory zcela novou Chevy Impalu. 20 let se o své auto příkladně staral a bral ho pomalu jako člena své rodiny.V 80-tých let však nastaly pro Youngerovcov těžké časy a tak se otec rodiny rozhodl prodat svého 4-kolového miláčka, aby mohl zafinancovat soukromé vzdělání pro své 2 syny.

Před 5 lety se synové rozhodli, že mu jeho ztrátu vynahradí a pokusí se auto najít. Trvalo jim to 5 let, ale podařilo se a jejich otec zažil překvapení svého života.

P.S. Aby mohli ve spolupráci s Chevrolet týmem natočit celý moment překvapení a zároveň aby neměl starý pán žádné podezření, tvářili se, že natáčejí dokument o 3 generacích jedné americké rodiny.
Další videa
dokumenty
Komentáře
Doporučujeme
Británia má talent - spevácke duo Jonathan a Charlotte
Britská talentová šou našla nového Pavarottiho. Iba 17-ročný Jonathan Antoine sa pred porotu postavil spolu so svojou 16-ročnou spolužiačkou Charlotte Jaconelli. Po odspievaní duetu The Prayer (Andrea Bocelli, Celine Dion) bolo na nohách celé publikum a poklonu im zložil aj predseda poroty, obávaný Simon Cowell, ktorý na začiatku od obézneho speváka veľké zázraky nečakal.
3 794 lidem se to líbi
Romana Elmanová komentoval/a toto video
Jana Hrušková komentoval/a toto video
Maria Tringelova komentoval/a toto video
Krajinky HD- 2.diel
Ďalší diel časozberného videa Krajinky v HD rozlíšení od Dustina Farrella. Opäť uvidíte zábery púštnej krajiny Utahu a Arizony, ktoré autor nafotil v priebehu jedného roka. Hudba:John Murphy - Sunshine (Adagio In D Minor)
119 lidem se to líbi
Ivana Benčová komentoval/a toto video
Gollum na svadbe
Toto je klip z americkej show Štyri svadby, ktorej obdobu ste mohli prednedávnom sledovať aj na Slovensku. V skratke v nej ide o to, že 4 nevesty si navzájom hodnotia svoje svadby. Jedna z týchto svadieb však mala nečakaného hosťa-Golluma a zvyšným nevestám sa to veľmi nepáčilo. Čo vy na to? Bolo to trápne? Skvelé?...
17 lidem se to líbi
Veronika Pintrová komentoval/a toto video
Barmanské triky
Je naozaj možné, aby bol niekto tak dobrý v nalievaní, servirovaní, pripravovaní, hádzaní a zapaľovaní drinkov? Posúďte sami.
575 lidem se to líbi
Pavel Košik komentoval/a toto video
Laci Nemenovaný komentoval/a toto video
Oliadani Daniaoli komentoval/a toto video
Žijúce mosty
Meghalaya, hornatý pás zeme v severovýchodnej Indii, dlhý 300km a široký 100 km, ukrýva nielen rozmanitú faunu a flóru ale aj nevšednú architektúru. Miestni obyvatelia tu už po stáročia budujú mosty zapletaním koreňov fikusu. Nakoľko takýto most nieje možné ukončiť v priebehu života jedného človeka, technika ich stavby sa predáva z generácie na generácie.
268 lidem se to líbi
Tadeusz Frydrych komentoval/a toto video
Ľuboš Krištof komentoval/a toto video
Talentovaný mjanmarský maliar
Máme tu ďalšieho úžasného mladého umelca. V priebehu 5 minút namaľuje tento chlapec obraz, aký väčšina z nás nenamaľuje ani za pol roka. A cena takéhoto diela? Iba 1000 mjanmarských pyasov (10 kyatov)= 1,5 dolárov= 1 euro. Video bolo natočené v Yangone (Rangún), bývalom hlavnom meste, žiaľ o samotnom umelcovi nevieme nič.
1 497 lidem se to líbi
Jaja Eliašová komentoval/a toto video
Gabriela Bláhová komentoval/a toto video
Emília Závodská komentoval/a toto video
Mliečny bullteriér
Bullteriér poslúžil ako model pri kŕmení malých kozičiek, ktoré sú bez matky. Napriek tomu, že má útrpný výraz (nečudujem sa), môže byť spokojný, že robí takú ušlachtilú činnosť.
141 lidem se to líbi
Lula Kelčíková komentoval/a toto video
Jitka Stárková komentoval/a toto video
Dagmar Hanušová komentoval/a toto video