home home home home
Auto mého otce - skutečný Chevy příběh
Líbilo se?
Titulky
CZ - trapka
SK - trapka
Pridať video
Poznáš super video?
Ukáž ho!
Automobilová značka Chevrolet slaví v tëchto dnech 100 let svého založení. Při této příležitosti vyzvala své spokojené zákazníky, aby se světem podělili o to, co pro ně znamená jejich Chevy auto.

edni z těch, kteří byli ochotni natočit video o svém příběhu byly i bratři Derek a Jared Youngerovci.

Jejich otec Herb Younger si v polovině 60-tých let koupil za všechny své tehdejší úspory zcela novou Chevy Impalu. 20 let se o své auto příkladně staral a bral ho pomalu jako člena své rodiny.V 80-tých let však nastaly pro Youngerovcov těžké časy a tak se otec rodiny rozhodl prodat svého 4-kolového miláčka, aby mohl zafinancovat soukromé vzdělání pro své 2 syny.

Před 5 lety se synové rozhodli, že mu jeho ztrátu vynahradí a pokusí se auto najít. Trvalo jim to 5 let, ale podařilo se a jejich otec zažil překvapení svého života.

P.S. Aby mohli ve spolupráci s Chevrolet týmem natočit celý moment překvapení a zároveň aby neměl starý pán žádné podezření, tvářili se, že natáčejí dokument o 3 generacích jedné americké rodiny.
Další videa
dokumenty
Komentáře
Doporučujeme
Sexi umývanie áut v bikinách
Ktorému chlapovi by sa nepáčilo, keby mu auto umývali slečny v bikinách ? A navyše zadarmo. Presne takto nejako rozmýšľal tvorivý tím Just for Laughs a preto na jednu z montrealských púmp postavili 3 sexi baby s vedrami a počkali si na obete. Nachytaní muži však netušili, že krásne devy umývajú len krásne autá a o zvyšok sa postará stará napajedená babizňa.
103 lidem se to líbi
Jaroslav Štrbák komentoval/a toto video
Rozprávajúci pes
Jedným z hostí v nočnej show Davida Lettermana bol aj pes, ktorý vie povedať- I love you- Milujem ťa
0 lidem se to líbi
Žanet Csillag komentoval/a toto video
Mariena Jablonská komentoval/a toto video
Tučniak ako domáci miláčik
Japonská rodina Inishimotovcov má netradičného domáceho miláčika-tučniaka kráľovského. Po tom, čo ho zachránili z rybárskej siete sa odmietol vrátiť späť do divočiny a tak sa stal členom ich rodiny. Lala ich dennodenne zásobuje čerstvými rybami z miestneho obchodu a celú cestu absolvuje úplne sám.
216 lidem se to líbi
Jana Němcová komentoval/a toto video
Dubajská fontána na počesť Whitney Houston
Dubajská fontána je držiteľkou titulu najväčšia tancujúca fontána sveta. Rozprestiera sa na ploche 30 akrov, je dlhá 275 metrov a vodu vystrekuje do výšky až 150 metrov. Osvetľuje ju 6600 svetiel a 25 farebných projektorov. Jedna z choreografií je venovaná aj zosnulej speváčke Whitney Houston a jej nesmrteľnému hitu I will always love you.
2 637 lidem se to líbi
Sona Svobodova komentoval/a toto video
Vlasta Kinclová komentoval/a toto video
Leoš Hlavinka komentoval/a toto video
Najbohatšia obec v Číne
V 50.rokoch 20. storočia bolo Huaxi neznámou čínskou obcou s 576 obyvateľmi. Dnes ich má 30 000, je najbohatšia v prepočte na obyvateľa a býva označovaná za modelovú socialistickú obec.

Každá rodina vlastní minimálne 1 auto, dom s 3 spálňami a 3 obývačkami a na účte v banke má aspoň 183 000 EUR. Zdravotná starostlivosť, vzdelanie a dokonca i kuchynský olej sú zadarmo. Pracujú však 7 dní v týždni a v prípade odsťahovania všetok tento majetok strácajú.

Podľa tlačových správ rezidenti zásluhu na neobvyklom rozvoji obce pripisujú bývalému starostovi, ktorý skombinoval tradičné komunistické princípy s ekonomickými zásadami voľného trhu. Dôkazom ich úspechu je aj nedávna výstavba 328 metrov vysokého mrakodrapu, aký nenájdete ani v Londýne či Tokyu.
245 lidem se to líbi
Jakub Beran komentoval/a toto video
Ladislav Horčička komentoval/a toto video
Alenka Murčíková Pišteková komentoval/a toto video
Británia má talent - spevácke duo Jonathan a Charlotte
Britská talentová šou našla nového Pavarottiho. Iba 17-ročný Jonathan Antoine sa pred porotu postavil spolu so svojou 16-ročnou spolužiačkou Charlotte Jaconelli. Po odspievaní duetu The Prayer (Andrea Bocelli, Celine Dion) bolo na nohách celé publikum a poklonu im zložil aj predseda poroty, obávaný Simon Cowell, ktorý na začiatku od obézneho speváka veľké zázraky nečakal.
3 794 lidem se to líbi
Karel Vrabec komentoval/a toto video
Papaja Jj komentoval/a toto video
Jiřina Keňová komentoval/a toto video
Chytanie okuliarov
Už sme tu mali štýlové oblekanie džínsov a dnes vám ukážeme štýlové chytanie slnečných okuliarov. 5 miliónov ľudí si to pozrelo. Čo vy na to?
110 lidem se to líbi
Danny KaLán komentoval/a toto video
Mária Cibulášová komentoval/a toto video