home home home home
Závody - Dívka vs. velbloud
Líbilo se?
Titulky
CZ - ladyKuku
SK - ladyKuku
Pridať video
Poznáš super video?
Ukáž ho!
Velbloud Nessie zbožňuje běhání, proto se s ní její panička často hraje na závody. Nessie však má velmi zvláštní běžecký styl, proto se při závodění s ní musí její panička držet stranou.
Další videa
zvieratá
zábava
Komentáře
Doporučujeme
Talentovaný mjanmarský maliar
Máme tu ďalšieho úžasného mladého umelca. V priebehu 5 minút namaľuje tento chlapec obraz, aký väčšina z nás nenamaľuje ani za pol roka. A cena takéhoto diela? Iba 1000 mjanmarských pyasov (10 kyatov)= 1,5 dolárov= 1 euro. Video bolo natočené v Yangone (Rangún), bývalom hlavnom meste, žiaľ o samotnom umelcovi nevieme nič.
1 497 lidem se to líbi
Milena Weberová komentoval/a toto video
Zlatica Granecova komentoval/a toto video
Jaja Eliašová komentoval/a toto video
Najbohatšia obec v Číne
V 50.rokoch 20. storočia bolo Huaxi neznámou čínskou obcou s 576 obyvateľmi. Dnes ich má 30 000, je najbohatšia v prepočte na obyvateľa a býva označovaná za modelovú socialistickú obec.

Každá rodina vlastní minimálne 1 auto, dom s 3 spálňami a 3 obývačkami a na účte v banke má aspoň 183 000 EUR. Zdravotná starostlivosť, vzdelanie a dokonca i kuchynský olej sú zadarmo. Pracujú však 7 dní v týždni a v prípade odsťahovania všetok tento majetok strácajú.

Podľa tlačových správ rezidenti zásluhu na neobvyklom rozvoji obce pripisujú bývalému starostovi, ktorý skombinoval tradičné komunistické princípy s ekonomickými zásadami voľného trhu. Dôkazom ich úspechu je aj nedávna výstavba 328 metrov vysokého mrakodrapu, aký nenájdete ani v Londýne či Tokyu.
245 lidem se to líbi
Petr Gmiterko komentoval/a toto video
Viktor Poda komentoval/a toto video
Petr Gmiterko komentoval/a toto video
10 ilúzií za 5 minút
Iluzionista Hans Klok a Divy mágie predviedli pred pár rokmi v jednej dánskej TV show 10 ilúzií v priebehu 5 minút. A pri tom nešlo o žiadne jednoduché triky. Veď posúďte sami.
277 lidem se to líbi
Petra Džurná komentoval/a toto video
Bea Medzibridska komentoval/a toto video
Ondrej Čáni komentoval/a toto video
Prelet nad Zemou HD
Tieto úchvatné zábery zemského povrchu v HD rozlíšení boli natočené v noci z Medzinárodnej vesmírnej stanice ISS. Ako prvé uvidíte Tichý oceán, potom Severnú a Južnú Ameriku a nakoniec svitanie v Antarktíde. Všimnúť si môžete tieto mestá, štáty a orientačné body (v poradí):Vancouver Island, Victoria, Vancouver, Seattle, Portland, San Francisco, Los Angeles, Phoenix, viaceré mestá Texasu, Nové Mexiko a Mexiko, Mexico City, Mexický záliv, Yucatánsky poloostrov, El Salvador, blesky nad Tichým oceánom, Guatemala, Panama, Kolumbia, Ekvádor, Peru, Čile, jazero Titicaca a Amazonka. Tenká žltá línia tesne nad povrchom je zemská ionosféra.
458 lidem se to líbi
Jozef Bardiovsky komentoval/a toto video
Klub krásnych mužov HD
Jimmy Kimmel je populárny americký moderátor, ktorý sa rozhodol, že založí klub krásnych mužov. Toto je video z jeho zasadania. Členmi je množstvo známych amerických fešákov, ktorí si ale povedali, že ich prezident nie je dosť krásny...
0 lidem se to líbi
Monika Demovičová komentoval/a toto video
Ľudmila Kluková komentoval/a toto video
David Matson komentoval/a toto video
Laboratórne psy prvýkrat vonku
Na svete sa ešte stále používajú na testovanie liekov a kozmetických prípravkov ročne milióny zvierat.

Americká organizácia ARME zachránila z krachujúceho výskumného ústavu v júni tohto roku 9 bíglov, ktorí celý svoj život prežili zavreté v oceľovej klietke. Nepoznali denné svetlo ani vôňu trávy.

Preto ich ešte predtým, ako ich doviezli do svojho záchranného centra, vzali na ich prvú prechádzku von.

Chvíľu to síce trvalo, ale nakoniec sa psíci osmelili a vychutnali si prvé kroky na slobode.
9 707 lidem se to líbi
Zu Zana komentoval/a toto video
Jan Štěpánek komentoval/a toto video
Myrna Krajtlová komentoval/a toto video
Británia má talent - spevácke duo Jonathan a Charlotte
Britská talentová šou našla nového Pavarottiho. Iba 17-ročný Jonathan Antoine sa pred porotu postavil spolu so svojou 16-ročnou spolužiačkou Charlotte Jaconelli. Po odspievaní duetu The Prayer (Andrea Bocelli, Celine Dion) bolo na nohách celé publikum a poklonu im zložil aj predseda poroty, obávaný Simon Cowell, ktorý na začiatku od obézneho speváka veľké zázraky nečakal.
3 794 lidem se to líbi
Karel Vrabec komentoval/a toto video
Jana Hrušková komentoval/a toto video
Gottsteinova Kveta komentoval/a toto video