home home home home
Konec praní a mytí
Líbilo se?
Titulky
SK - hermiona
Pridať video
Poznáš super video?
Ukáž ho!
V Americe se říká, že nouze je matkou vynálezu a v tomto případě to platí doslova.

Malá lokální společnost Ross Technology hledala způsob, jak zredukovat korozi svých ocelových výrobků. Na trhu však nenalezli žádný vhodný chemický prostředek pro tento účel, proto na jednom začali sami pracovat.

Vůbec nečekali, že se jim podaří vyrobit produkt, kterým se dostanou do úplně jiné sféry byznysu.

Přípravek NeverWet (NikdyMokrý) je speciální silikonový sprej, který odpuzuje vodu a oleje. Po nastříkání na povrch zůstává věc suchá, čistá, bez bakterií a netvoří se na ní námraza.

Na společnost se se zájmem o licenci již stihli obrátit nejen výrobci oblečení a obuvi, ale i kuchyňského náčiní, obkladaček, dlažby či mobilních telefonů.
Další videa
nezvyčajné
dokumenty
Komentáře
Doporučujeme
Sila ľudskosti
Spevácka súťaž nemusí byť len o talente ale aj o sile ľudskosti. Dôkazom toho je austrálsky X-Factor. Jeden z jeho tohtoročných účastníkov nielenže perfektne odspieval pieseň Imagine od Johna Lennona, ale s porotou, divákmi a v konečnom dôsledku aj s celým svetom sa podelil o svoj neuveriteľný životný príbeh. Jeho hlavnou hrdinkou je jeho mama Moira Kelly, humanitárna pracovníčka, ktorá svoj život zasvätila pomoci deťom v rozvojových krajinách. Viac sa dozviete z videa.
20 451 lidem se to líbi
Svatava Kozelská komentoval/a toto video
Milda Šlechta komentoval/a toto video
Viola Raková komentoval/a toto video
Super dubstep tanečník
Toto video bolo na you tube pridané pred 5 dňami a už si ho stihlo pozrieť vyše 2 500 000 milióna ľudí z celého sveta. To je celkom slušné, nemyslíte? Tanečník Marquese Scott a.k.a. Nonstop z tanečnej skupiny REMOTEKONTEROL na ňom tancuje na song Pumped Up Kicks od Foster The People. Stvára tak neuveriteľne spomalené pohyby, že sa zdá, akoby bolo video upravované, ale nie je to tak. Všetko, čo uvidíte, sa udialo v reálnom čase.
646 lidem se to líbi
Jana Hrnčiarová komentoval/a toto video
Ľuboš Krištof komentoval/a toto video
Žanet Csillag komentoval/a toto video
Pokladník kontroluje nákupy
Dedko pracujúci pri pokladni v obchode úprimne myslí na zdravie svojich zákazníkov. Preto im z pokladničného pásu vyhadzuje všetko, čo by im mohlo zruinovať štíhlu líniu. Žiadne chipsy, keksíky, čokolády ani sladené nápoje jednoducho jeho čítačkou čiarových kódov neprejdú..
44 lidem se to líbi
Pavel Centik komentoval/a toto video
Vták tanečník
Najštýlovejší vták na svete, ktorý na odohnanie svojích súperov nepoužíva násilie. Jednoducho ich vyzve k tanečnej bitke. Vták s lepšími pohybmi sa stáva pánom.
0 lidem se to líbi
Soňa Antonyová komentoval/a toto video
Replika portrétu jedným ťahom fixky
Zaujímavá reklama na fixky Faber Castell. Mladík na videu sa volá Chan Hwee Chong a to, čo fixkou kreslí možno spočiatku nejako extra nevyzerá. Ale keď si počkáte na záver, uvidíte repliku slávneho obrazu holandského barokového maliara Johanessa Vermeera. Počas jej tvorby skutočne ani raz nedvihol hrot fixky z papiera.
208 lidem se to líbi
Martin Pekár komentoval/a toto video
Edison Alva komentoval/a toto video
Žanet Csillag komentoval/a toto video
Kúzelný módny doplnok
Kúzelný kus odevu pre ženy, pochádzajúci ako inak z Číny, je naozaj univerzálny. Dá sa použiť ako šál, čiapka, pončo, bolerko, šaty, sukňa...
110 lidem se to líbi
Iveta Haas Buckova komentoval/a toto video
Ondrej Krasňan komentoval/a toto video
Vierka Semanova komentoval/a toto video
Nedovoľte, aby okolo vás láska len tak prešla
Celý názov tohto krátkeho filmu znie: Ťuknutie lásky: Pripomienka, aby ste lásku okolo seba nenechali len tak prejsť. Je to príbeh o tom, že láska do vás môže ťuknúť kedykoľvek, podstatné je nebáť sa a nenechať ju ujsť. Jedného dňa by vám to mohlo byť ľúto. Takže ak sa vám niekto páči, nečakajte a oslovte ju/ho, kým sa nezasnúbi s tým/tou z účtovného...
1 887 lidem se to líbi
Matúš Čvirik komentoval/a toto video
Žanet Csillag komentoval/a toto video
Katarína Šimková komentoval/a toto video