home home home home
Pes si hraje s kamerou na holi
Líbilo se?
Pridať video
Poznáš super video?
Ukáž ho!
Chlapík se rozhodl natočit svého psa z nové perspektivy, proto na hůl připevnil kameru a dal mu jí do tlamy. Moudrý pes však dobře věděl, jakou cenu má takto vylepšená hůl, proto se jí nechtěl za žádnou cenu vzdát.
Další videa
zvieratá
zábava
Komentáře
Doporučujeme
Sila ľudskosti
Spevácka súťaž nemusí byť len o talente ale aj o sile ľudskosti. Dôkazom toho je austrálsky X-Factor. Jeden z jeho tohtoročných účastníkov nielenže perfektne odspieval pieseň Imagine od Johna Lennona, ale s porotou, divákmi a v konečnom dôsledku aj s celým svetom sa podelil o svoj neuveriteľný životný príbeh. Jeho hlavnou hrdinkou je jeho mama Moira Kelly, humanitárna pracovníčka, ktorá svoj život zasvätila pomoci deťom v rozvojových krajinách. Viac sa dozviete z videa.
20 451 lidem se to líbi
Viktor Opavsky komentoval/a toto video
Eliška Hybnerová komentoval/a toto video
Robert Molnár komentoval/a toto video
Veľmi smutný príbeh lásky
Ázijské reklamy majú niečo do seba. Prinajmenšom veľkú kreativitu.
255 lidem se to líbi
Andrea Popríková komentoval/a toto video
Mária Vasarábová komentoval/a toto video
5 ľudí a 1 gitara
19 miliónov videní za 9 dní. Také je skóre tohto videa na videokanáli youtube.com. Neznáma kanadská skupina Walk off the Earth (Odkráčať zo Zeme) originálnym spôsobom prespievala pieseň Somebody that I used to know (Niekto koho som zvykol poznať) od belgicko-austrálskeho inštrumentalistu a speváka Gotye-ho. Ako vidno, oplatilo sa.
478 lidem se to líbi
Jana Bolačekova Humajova komentoval/a toto video
Monika Styková komentoval/a toto video
Dominika Mislovičová komentoval/a toto video
Prelet nad Zemou HD
Tieto úchvatné zábery zemského povrchu v HD rozlíšení boli natočené v noci z Medzinárodnej vesmírnej stanice ISS. Ako prvé uvidíte Tichý oceán, potom Severnú a Južnú Ameriku a nakoniec svitanie v Antarktíde. Všimnúť si môžete tieto mestá, štáty a orientačné body (v poradí):Vancouver Island, Victoria, Vancouver, Seattle, Portland, San Francisco, Los Angeles, Phoenix, viaceré mestá Texasu, Nové Mexiko a Mexiko, Mexico City, Mexický záliv, Yucatánsky poloostrov, El Salvador, blesky nad Tichým oceánom, Guatemala, Panama, Kolumbia, Ekvádor, Peru, Čile, jazero Titicaca a Amazonka. Tenká žltá línia tesne nad povrchom je zemská ionosféra.
458 lidem se to líbi
Jozef Bardiovsky komentoval/a toto video
Na hit stačia 4 akordy
Austrálska komediálna skupina dokazuje, že na vytvorenie hitu stačia 4 akordy. Majú k tomu množstvo dôkazov. Neverili by ste, koľko známych pesníčiek má rovnaký základ.
0 lidem se to líbi
Alexandra Kremlerova komentoval/a toto video
Ivan Bosela komentoval/a toto video
Andrej Zilinsky komentoval/a toto video
Blondínka vo vedomostnej súťaži
Je pravda, že niektoré vtipy o blondínkach sú prehnané. Akože určite nenalievajú vodu do počítača, keď chcú surfovať na internete. Ale toto video ukazuje slečnu, ktorá veľa z geografie nevie. Nielen, že je z USA, ale zhodou okolností je aj blond.
0 lidem se to líbi
Viktor Poda komentoval/a toto video
Miki Kovac komentoval/a toto video
Natália Stretavská komentoval/a toto video
Stačilo objatie
Vraví sa, že neexistuje zlý pes, iba zlý pán. Keď prišla sučka maltezáka Edie do Lancasterského útulku, nevedeli si s ňou dať rady. Bola nezvládateľná, preto sa rozhodli, že ju utratia. O 5 minút 12 ju zachránila Brownyne Mirkovich a požiadala svojho kamaráta-veterinára, aby sa na ňu prišiel pozrieť. Stačilo jedno objatie a z vystrašeného psa sa stal miláčik.
822 lidem se to líbi
Maria Dermek komentoval/a toto video
Krajčová Mária komentoval/a toto video
Monika Fajfrova komentoval/a toto video