home home home home
Tehotná babička
Líbilo se?
Pridať video
Poznáš super video?
Ukáž ho!
Nachytaní sú vyslaní budúcim oteckom, aby prekvapili jeho priateľku, nastávajúcu matku a odovzdali jej autosedačku s macíkom. Čaká ich však poriadny šok. Nuž uznajte...kto by čakal, že žena v požehnanom stave, môže mat vyše 60?
Další videa
skrytá kamera
zábava
Komentáře
Doporučujeme
Na prechádzke so 42 bernardínmi
Keď sa kanadský chovateľ svätobernardských psov vyberie do lesa na prechádzku vyvenčiť svoje obrie šteniatka, je sa veru na čo pozerať. Spolu ich má až 42.
33 lidem se to líbi
Danka Svítková komentoval/a toto video
Prelet nad Zemou HD
Tieto úchvatné zábery zemského povrchu v HD rozlíšení boli natočené v noci z Medzinárodnej vesmírnej stanice ISS. Ako prvé uvidíte Tichý oceán, potom Severnú a Južnú Ameriku a nakoniec svitanie v Antarktíde. Všimnúť si môžete tieto mestá, štáty a orientačné body (v poradí):Vancouver Island, Victoria, Vancouver, Seattle, Portland, San Francisco, Los Angeles, Phoenix, viaceré mestá Texasu, Nové Mexiko a Mexiko, Mexico City, Mexický záliv, Yucatánsky poloostrov, El Salvador, blesky nad Tichým oceánom, Guatemala, Panama, Kolumbia, Ekvádor, Peru, Čile, jazero Titicaca a Amazonka. Tenká žltá línia tesne nad povrchom je zemská ionosféra.
458 lidem se to líbi
Jozef Bardiovsky komentoval/a toto video
Sila ľudskosti
Spevácka súťaž nemusí byť len o talente ale aj o sile ľudskosti. Dôkazom toho je austrálsky X-Factor. Jeden z jeho tohtoročných účastníkov nielenže perfektne odspieval pieseň Imagine od Johna Lennona, ale s porotou, divákmi a v konečnom dôsledku aj s celým svetom sa podelil o svoj neuveriteľný životný príbeh. Jeho hlavnou hrdinkou je jeho mama Moira Kelly, humanitárna pracovníčka, ktorá svoj život zasvätila pomoci deťom v rozvojových krajinách. Viac sa dozviete z videa.
20 451 lidem se to líbi
Ivana Anavi komentoval/a toto video
Tibor Lomnický komentoval/a toto video
Ľubomir Duško komentoval/a toto video
Poľská blondínka v autoškole
Pozor, ak pôjdete na nákupy do Poľska, pozorne sledujte či za volantom nebude sedieť táto slečna... Titulky tu dúfam nie sú potrebné.
0 lidem se to líbi
Honza Šilc komentoval/a toto video
Ivan Gajdoš komentoval/a toto video
Stano Žužič komentoval/a toto video
Kupovanie oblečenia v budúcnosti HD
Nebaví vás pri nakupovaní skúšanie oblečenia v kabínkach? Tešte sa na budúcnosť. Nakupovanie oblečenia bude prebiehať úplne inak.
0 lidem se to líbi
Edita Frantova Rodena Pethoova komentoval/a toto video
Yvona Krajčírová komentoval/a toto video
Andreas Cayman komentoval/a toto video
Blondínka vo vedomostnej súťaži
Je pravda, že niektoré vtipy o blondínkach sú prehnané. Akože určite nenalievajú vodu do počítača, keď chcú surfovať na internete. Ale toto video ukazuje slečnu, ktorá veľa z geografie nevie. Nielen, že je z USA, ale zhodou okolností je aj blond.
0 lidem se to líbi
Natália Stretavská komentoval/a toto video
Viktor Poda komentoval/a toto video
Roman Ferianc komentoval/a toto video