home home home home
Suspendován kvůli banánovému kostýmu
Líbilo se?
Titulky
CZ - trapka
SK - trapka
Pridať video
Poznáš super video?
Ukáž ho!
14-letý Američan Bryan Thompson byl na 10 dní vyloučen ze střední školy proto, že v září během přestávky fotbalového zápasu běhal kolem hřiště oblečený v banánovém kostýmu.

Příliš přísný trest si okamžitě vzali na mušku místní média a vůči řízení školy se zvedla vlna odporu. Protestujícím spolužákům byla dokonce nařízena detence.

Několik dní po celém incidentu navštívil teenagera legendární reportér televizní stanice NBC Pat Collins, o kterém se říká, že i ty nejnudnější zprávy znějí v jeho zpracování jako zavraždění Kennedyho. Aby dokázal nesmyslnost celé kauzy, oblékl se do hroznového kostýmu. Pod vlnou kritiky ředitel školy nakonec tento týden rezignoval ze své funkce a stáhl všechny protiopatření.

Z banánového muže Bryana se za ten čas stala internetová hvězda a z jeho výroku: Draslík je skvělý! oblíbená hláška.
Další videa
zábava
Komentáře
Doporučujeme
Sila ľudskosti
Spevácka súťaž nemusí byť len o talente ale aj o sile ľudskosti. Dôkazom toho je austrálsky X-Factor. Jeden z jeho tohtoročných účastníkov nielenže perfektne odspieval pieseň Imagine od Johna Lennona, ale s porotou, divákmi a v konečnom dôsledku aj s celým svetom sa podelil o svoj neuveriteľný životný príbeh. Jeho hlavnou hrdinkou je jeho mama Moira Kelly, humanitárna pracovníčka, ktorá svoj život zasvätila pomoci deťom v rozvojových krajinách. Viac sa dozviete z videa.
20 451 lidem se to líbi
Julka Smoleňová komentoval/a toto video
Tibor Lomnický komentoval/a toto video
Jozef Ondas komentoval/a toto video
Pán kaskadér - Damien Walters 2011
Angličan Damien Walters (29), bývalý gymnasta, je momentálne jeden z najznámejších kaskadérov sveta.

Jeho kariéra sa začala v roku 2007, kedy zavesil na you tube video svojich naj freerun trikov. Zožalo obrovský úspech a dostalo sa až ku agentovi Jackieho Chana, ktorý ho po jeho vzhliadnutí okamžite vzal do svojho tímu.

Ako dablér pracoval na filmoch Hellboy 2, Kick-Ass, Ninja Assassin, Som číslo 4...Toto je kompilácia jeho najlepších kaskadérskych kúskov za rok 2011.
461 lidem se to líbi
Vladimir Fedus komentoval/a toto video
Peter Dvorsky komentoval/a toto video
Jolky Hari komentoval/a toto video
Ako legálne prepadnúť banku
MOTH je americká nezisková organizácia, ktorá je usporiadateľom podujatí, na ktorých ľudia rozprávajú svoje príbehy.

Na jednom z takýchto rozprávačských večerov sa zúčastnil aj Moran Cerf. Moran momentálne študuje v USA na Kalifornskom inštitúte technológií, ale kedysi žil v Izraeli a bol hackerom. Za svoj príbeh, o tom ako legálne prepadnúť banku, získal hlavnú cenu celého podujatia.
56 lidem se to líbi
Ria Schőn komentoval/a toto video
Vtáčí fanúšik country hudby
Na minuloročnom Doyle Lawson Bluegrass Festivale v Dentone sa odohralo niečo, čo možno bežne vidieť akurát tak v disneyho rozprávkach. Počas vystúpenia Josha Williamsa priletel na pódium vtáčik (presne o 1.30) a sadol mu na gitaru. Spočiatku prekvapený country spevák sa nenechal vyviesť z miery a za vtáčieho doprovodu odspieval pieseň až do úplného konca.
195 lidem se to líbi
Ola Chovancová komentoval/a toto video
Zdenek Pufler komentoval/a toto video
Helena Kučerková komentoval/a toto video
Zručný marakéšsky sústružník
V uliciach marockého Marrakesha môžete nájsť aj tohto šikovného sústružníka vyrábajúceho šachové figúrky. Nepracuje však so žiadnou elektrickou mašinou. Jeho sústruh funguje čisto na ručný pohon- jednou rukou lukom sústruh roztáča a druhou do dreva vyrezáva dlátom.
81 lidem se to líbi
Emília Závodská komentoval/a toto video
Požiadanie o ruku v jedálni
Vyzývame všetky ženy, aby napísali, čo si myslia o tomto požiadaní o ruku. Úplne vážne, napíšte to do komentáru. Bolo to romantické, či nie? Ako by ste zareagovali vy?
180 lidem se to líbi
Gabriela Mistinova komentoval/a toto video
Helena Valcova komentoval/a toto video
Elenka A Andrej Holub komentoval/a toto video
Super dubstep tanečník
Toto video bolo na you tube pridané pred 5 dňami a už si ho stihlo pozrieť vyše 2 500 000 milióna ľudí z celého sveta. To je celkom slušné, nemyslíte? Tanečník Marquese Scott a.k.a. Nonstop z tanečnej skupiny REMOTEKONTEROL na ňom tancuje na song Pumped Up Kicks od Foster The People. Stvára tak neuveriteľne spomalené pohyby, že sa zdá, akoby bolo video upravované, ale nie je to tak. Všetko, čo uvidíte, sa udialo v reálnom čase.
646 lidem se to líbi
Kayser Söze komentoval/a toto video
Tomáš Zoula komentoval/a toto video
Brano Prekop komentoval/a toto video