home home home home
Jak vstupoval Genki Sudo do ringu
Líbilo se?
Pridať video
Poznáš super video?
Ukáž ho!
Bývalý japonský K1 zápasník Genki Sudo (33), momentálně člen skupiny World Order , vstupoval do ringu opravdu stylově. Svou sportovní kariéru ukončil překvapivě na Silvestra 2006 po vítězství v turnaji K-1 Dynamite. Prý se tak rozhodl poté, co uviděl nápis 1 KROK VPŘED při vstupu k pisoárům. Oficiálně se však uvádí, že důvodem byly přetrvávající bolesti krku, které by mohly vést až k ochrnutí. Od té doby se věnuje herectví, založil baseballovou ligu nad 30 let, zpívá, tančí, píše knihy ... prostě se vůbec nenudí. Je praktikující buddhista, po každém boji v ringu se svým soupeřem rozešel s úsměvem na tváři, poklonil se mu, ujistil se, že je v pořádku a pak rozprostřel zástavu s nápisem WE ARE ALL ONE (Všichni jsme jedno) a vlajkami všech států světa . Jeho fanoušci stále doufají, že se do ringu ještě vrátí.
Další videa
šport
kompilácie
zábava
Komentáře
Doporučujeme
Som gay
V dnešnej skrytej kamere sa zamerali iba na mužov. Do ruky im strčili značku STOP s nápisom SOM GAY na druhej strane a postavili ich na cestu.
11 lidem se to líbi
Eduard Jankech komentoval/a toto video
Googlovské pracovné výhody
Google pozná úplne každý, kto aspoň raz v živote sedel pri počítači. Je to obrovská spoločnosť, ktorá zamestnáva tisíce ľudí po celom svete a príkladne sa o nich stará. Príkladne je asi slabé slovo. Pracovať v Googli znamená, že sa nebudete chcieť z práce vrátiť domov.
2 255 lidem se to líbi
MaRcus BenhaRd komentoval/a toto video
Eva Haberlova komentoval/a toto video
Jan Zjara komentoval/a toto video
Najšialenejší záchod
Konečne sa prišlo na to, prečo je na Zemi nedostatok pitnej vody. Alebo je tento záchod portálom na Ministerstvo mágie?
15 lidem se to líbi
Eva Tothova komentoval/a toto video
Chudnutie nemusí byť nuda
Podarená reklama na francúzsku minerálku Contrex dokazuje, že chudnutie ide lepšie pokiaľ máte správnu motiváciu. Možno sa v budúcnosti dočkáme aj jej verzie pre pánov. Istotne by bola tiež zaujímavá.
672 lidem se to líbi
Pavel Vojtíšek komentoval/a toto video
Katarína Hanušinová komentoval/a toto video
Ludmila Malobicka komentoval/a toto video
Srandy bokom
Určite aj vy patríte medzi ľudí, ktorých niekto nachytal pomocou flashovej hry, kde sa musite sústrediť na zdanlivo jednoduchú úlohu ale jej podstata je v tom, že zrazu sa na obrazovke objaví odporná vrieskajúca tvár a vy sa dosť zľaknete. Ale pozor, niektorí ľudia sú naozaj citliví.
299 lidem se to líbi
Matej Serano komentoval/a toto video
Denis Kravarik komentoval/a toto video
Marek Sotak komentoval/a toto video
Británia má talent - spevácke duo Jonathan a Charlotte
Britská talentová šou našla nového Pavarottiho. Iba 17-ročný Jonathan Antoine sa pred porotu postavil spolu so svojou 16-ročnou spolužiačkou Charlotte Jaconelli. Po odspievaní duetu The Prayer (Andrea Bocelli, Celine Dion) bolo na nohách celé publikum a poklonu im zložil aj predseda poroty, obávaný Simon Cowell, ktorý na začiatku od obézneho speváka veľké zázraky nečakal.
3 794 lidem se to líbi
Alena Dzik komentoval/a toto video
Ivana Páleníčková komentoval/a toto video
Danuše Řeháčková komentoval/a toto video
Americký ninja - pôsobivá videoprihláška
Yen Chen, spĺňa niektoré zo stereotypov, ktoré kolujú o Američanoch ázijského pôvodu: hrá na klavíri a je dobrý v matematike. To mu však nestačí, preto sa rozhodol prihlásiť do súťaže American ninja warrior (americká verzie japonskej šou SASUKE - Ninja faktor vysielaný na Prime COOL) a stať sa skutočným nidža bojovníkom. Toto je jeho videoprihláška a musíte uznať, že je skutočne pôsobivá.
8 lidem se to líbi
Martina Gáborová Buknová komentoval/a toto video
Peter Brieda komentoval/a toto video
Peter Paduch komentoval/a toto video