home home home home
Jak vstupoval Genki Sudo do ringu
Líbilo se?
Pridať video
Poznáš super video?
Ukáž ho!
Bývalý japonský K1 zápasník Genki Sudo (33), momentálně člen skupiny World Order , vstupoval do ringu opravdu stylově. Svou sportovní kariéru ukončil překvapivě na Silvestra 2006 po vítězství v turnaji K-1 Dynamite. Prý se tak rozhodl poté, co uviděl nápis 1 KROK VPŘED při vstupu k pisoárům. Oficiálně se však uvádí, že důvodem byly přetrvávající bolesti krku, které by mohly vést až k ochrnutí. Od té doby se věnuje herectví, založil baseballovou ligu nad 30 let, zpívá, tančí, píše knihy ... prostě se vůbec nenudí. Je praktikující buddhista, po každém boji v ringu se svým soupeřem rozešel s úsměvem na tváři, poklonil se mu, ujistil se, že je v pořádku a pak rozprostřel zástavu s nápisem WE ARE ALL ONE (Všichni jsme jedno) a vlajkami všech států světa . Jeho fanoušci stále doufají, že se do ringu ještě vrátí.
Další videa
šport
kompilácie
zábava
Komentáře
Doporučujeme
Horolezectvo bez istenia
Free soloing je najriskantnejší druh horolezectva. Predstavte si, že leziete bez lana, bez akéhokoľvek istenia, spoliehať sa môžete len na svoju fyzickú silu a musíte byť zmierený s tým, že akákoľvek chyba vás stojí život. Špičkou v tejto disciplíne je Američan Alex Honnold.
211 lidem se to líbi
Edmund Capák komentoval/a toto video
Edmund Capák komentoval/a toto video
Gitka Simkova komentoval/a toto video
Sila kvalitného autorádia
Každý, kto má v aute kvalitné audio vybavenie pozná ten pocit, keď si zapne svoju obľúbenú pesníčku a telo doslova ožije hudbou.
0 lidem se to líbi
Gabriela Matiová komentoval/a toto video
Lietajúci muž
35-ročný Jeb Corliss je profesionálny B.A.S.E. jumper a parašutista. Jeho srdcovou záležitosťou je lietanie pomocou tzv. wingsuit kombinézy. Na tomto videu predvádza neuveriteľné veci, aj to sa mu však máli. V súčasnosti totiž pracuje na šialenom pláne- zoskočiť z helikoptéry vo svojej wingsuit kombinéze a pristáť BEZ POUŽITIA PADÁKA!!!
571 lidem se to líbi
Miklos Halasz komentoval/a toto video
Roman Burjak komentoval/a toto video
Fotografka Mirka Brázdová komentoval/a toto video
Kolieskový muž
Danny Strasser je jedinečný človek jazdiaci na inline kolieskových korčuliach. Zaujímavé video sa natáčalo postupne v Alpách, Švajčiarsku, Francúzsku, Nemecku a v ďalších krajinách. Zaujímavá je aj kamera na jeho chrbte, ktorá točí každý meter jeho divokej jazdy. Nuž posúdte sami.
170 lidem se to líbi
Majka Sekerešová komentoval/a toto video
Srdce Sklamane komentoval/a toto video
Talentovaný mjanmarský maliar
Máme tu ďalšieho úžasného mladého umelca. V priebehu 5 minút namaľuje tento chlapec obraz, aký väčšina z nás nenamaľuje ani za pol roka. A cena takéhoto diela? Iba 1000 mjanmarských pyasov (10 kyatov)= 1,5 dolárov= 1 euro. Video bolo natočené v Yangone (Rangún), bývalom hlavnom meste, žiaľ o samotnom umelcovi nevieme nič.
1 497 lidem se to líbi
Gabriela Bláhová komentoval/a toto video
Eliška Mistríková komentoval/a toto video
Jaja Eliašová komentoval/a toto video
Charitatívne bozky
V tejto skrytej kamere sa opäť zamerali na mužské obete. Slečna pri pultíku s nápisom Charita predáva svoje bozky za 1 dolár (0,7 EUR). Musí si však odskočiť, preto ju na chvíľku zastúpia nachytaní. Tým sa takáto dobročinná činnosť najprv veľmi pozdáva, ale nakoniec ich chuť na bozkávanie rýchlo prejde.
212 lidem se to líbi
Pavel Vojtíšek komentoval/a toto video
Jan Krajcik komentoval/a toto video
Tour De France Remi
Remi v dnešnom videu so svojími komplicmi nachytá osamoteného nedeľného cyklistu, ktorému sa újde slávnostné privítanie. Ten bol z toho taký prekvapený...no veď uvidíte.
0 lidem se to líbi
Ľuboš Krištof komentoval/a toto video