home home home home
Genki Sudo a World Order - 2012
Líbilo se?
Pridať video
Poznáš super video?
Ukáž ho!
WORLD ORDER je 7-členná skupina založená Japoncem Genkim Sudem, bývalým kickboxerem a mistrem bojových umění. Je pro ni charakteristická nejen originální hudba ale také neobvyklá robotická choreografie. Už během své kariéry zápasníka K1 byl Genki Sudo (ten s brýlemi) známý svými teatrálními příchody do ringu. Zvykl mít zvláštní kostýmy a spolu s tanečníky udělal vždy pořádnou show. Jeho heslo znělo: 100% při příchodu do ringu, 100% v boji. Po skončení sportovní kariéry se stal hercem, začal skládat hudbu a texty a vytvořil seskupení WORLD ORDER. Je také úspěšným spisovatelem a celkově je nejen v Japonsku velice oblíbený.

Pokud se Vám píseň 2012 líbi, můžete si ji zdarma stáhnout na jeho stránce http://www.genkisudo.net/dl_2012/worldorder_2012_128.zip

Jeho stylové vstupy do ringu si můžete prohlédnout zde
Komentáře
Doporučujeme
Ženy na obrazoch za posledných 500 rokov
Veľmi pekná kompilácia najznámejších ženských portrétov za posledných 500 rokov sprevádzaná klasickou hudbou konkrétne Bachovou Sarabande. Toto video bolo nominované v kategórii Najkreatívnejšie video kanála you tube. Ak by ste sa radi dozvedeli názvy obrazov a ich autorov, kompletný zoznam nájdete na stránke http://www.maysstuff.com/womenid.htm.
402 lidem se to líbi
Layla Ruhama komentoval/a toto video
Maria Mikulasova komentoval/a toto video
Ivet Fabova komentoval/a toto video
Poďme spolu lietať
Úprimne, kto z vás by chcel takto lietať? Ale podstúpili by ste to riziko? V tomto videu sa dejú neuveriteľné veci.
0 lidem se to líbi
Radovan Bocman komentoval/a toto video
Röntgenový televizor
Technológie idú vpred úžasnou rýchlosťou. Ešte len nedávno boli predstavené 3D televízory a už tu máme aj röntgenové. Teda...zatiaľ iba v tejto skrytej kamere. Ako uvidíte, mužom sa takáto hračka ohromne páči, hlavne keď za ňou stojí pekná slečna.
199 lidem se to líbi
David Mocko komentoval/a toto video
Stanislav Brúder komentoval/a toto video
Peter Wolf komentoval/a toto video
Traja muži vs. 15 hladných levov
V minulom videu Tete riskoval svoj život pre med. V tomto riskujú život traja ľudia pre kus mäsa. Aj taký je život na ľudskej planéte.
142 lidem se to líbi
Jozef Rysavy komentoval/a toto video
Kórea má talent
24-ročný Kórejčan Sung-bong Choi je novou hviezdou na internete. Jeho vystúpenie v show Kórea má talent si pozreli už milióny divákov. Chlapec, ktorý žil od svojich piatich do pätnástich rokov sám na ulici, ukázal svetu, že vytrvalosťou sa dajú prekonať aj tie najväčšie ťažkosti.
57 815 lidem se to líbi
MiTko Martinka komentoval/a toto video
Milan Ďurík komentoval/a toto video
Kristina Ganzova komentoval/a toto video
Rodičia zjedli deťom sladkosti
V Amerike chodia na Halloween deti v maskách po domoch a pýtajú si sladkosti. Tí šikovní si takto vyzbierajú aj pár tašiek rôznych dobrôt. Moderátor Jimmy Kimmel bol zvedavý, ako by deti zareagovali, keby im ich rodičia na druhý deň oznámili, že im všetky vyzbierané sladkosti zjedli. Vyzval preto rodičov, aby na you tube zavesili videá s názvom Hej Jimmy Kimmel, povedal som svojim deťom, že som zjedol všetky ich halloweenske sladkosti. Tie najlepšie reakcie detí si tu teraz môžete pozrieť.
2 942 lidem se to líbi
Viktória Vaceková komentoval/a toto video
Kristínka Neuwirth komentoval/a toto video
Aťka Chodilová komentoval/a toto video
Lev Christian
Dojímavý príbeh leva Christiana a jeho vychovávateľov. Napriek varovaniam ľudí pred nebezpečenstvom zo strany divokého leva sa s ním opäť stretli. Zvieratá na svojích priateľov nezabúdajú.
0 lidem se to líbi
Veronika Junasova komentoval/a toto video