home home home home
Genki Sudo a World Order - 2012
Líbilo se?
Pridať video
Poznáš super video?
Ukáž ho!
WORLD ORDER je 7-členná skupina založená Japoncem Genkim Sudem, bývalým kickboxerem a mistrem bojových umění. Je pro ni charakteristická nejen originální hudba ale také neobvyklá robotická choreografie. Už během své kariéry zápasníka K1 byl Genki Sudo (ten s brýlemi) známý svými teatrálními příchody do ringu. Zvykl mít zvláštní kostýmy a spolu s tanečníky udělal vždy pořádnou show. Jeho heslo znělo: 100% při příchodu do ringu, 100% v boji. Po skončení sportovní kariéry se stal hercem, začal skládat hudbu a texty a vytvořil seskupení WORLD ORDER. Je také úspěšným spisovatelem a celkově je nejen v Japonsku velice oblíbený.

Pokud se Vám píseň 2012 líbi, můžete si ji zdarma stáhnout na jeho stránce http://www.genkisudo.net/dl_2012/worldorder_2012_128.zip

Jeho stylové vstupy do ringu si můžete prohlédnout zde
Komentáře
Doporučujeme
Laboratórne psy prvýkrat vonku
Na svete sa ešte stále používajú na testovanie liekov a kozmetických prípravkov ročne milióny zvierat.

Americká organizácia ARME zachránila z krachujúceho výskumného ústavu v júni tohto roku 9 bíglov, ktorí celý svoj život prežili zavreté v oceľovej klietke. Nepoznali denné svetlo ani vôňu trávy.

Preto ich ešte predtým, ako ich doviezli do svojho záchranného centra, vzali na ich prvú prechádzku von.

Chvíľu to síce trvalo, ale nakoniec sa psíci osmelili a vychutnali si prvé kroky na slobode.
9 707 lidem se to líbi
Květa Dorotkina komentoval/a toto video
Zlatka Pračková komentoval/a toto video
PaTrick Cykloterorista komentoval/a toto video
Malý Casanova 2
Pamätáte sa na Malého Cassanovu 1 ? Dnes tu máme jeho ryšavého kamaráta, ktorý má tiež slabosť pre staršie ženy. Na terase reštaurácie im necháva doniesť nápoj, máva im, žmurká na nich...Dvorenie mu však rýchlo zatrhne jeho priateľka.
228 lidem se to líbi
Klára Balabánová komentoval/a toto video
Gabriela Raušlová komentoval/a toto video
Zdeněk Muller komentoval/a toto video
Zázračné dieťa
Akiane Kramerik (16) je maliarka, ktorej výnimočné obrazy sa predávajú za desiatky tisícov dolárov. Tvrdí, že sú inšpirované jej víziami, v ktorých hovorí s Bohom a navštevuje nebo.
1 612 lidem se to líbi
Žanet Csillag komentoval/a toto video
Oľga Vataščinová komentoval/a toto video
Renáta Backárová komentoval/a toto video
Finalistka súťaže Miss Teen America 2007 "zabodovala"
Finalistka súťaže Miss Teen America reprezentujúca South Carolinu odpovedala na otázku, prečo pätina Američanov nevie ukázať USA na mape sveta takto...
0 lidem se to líbi
Andy Čaplova Lukacsova komentoval/a toto video
Geo Jungless komentoval/a toto video
Veronika Vrábľová komentoval/a toto video
Sexi umývanie áut v bikinách
Ktorému chlapovi by sa nepáčilo, keby mu auto umývali slečny v bikinách ? A navyše zadarmo. Presne takto nejako rozmýšľal tvorivý tím Just for Laughs a preto na jednu z montrealských púmp postavili 3 sexi baby s vedrami a počkali si na obete. Nachytaní muži však netušili, že krásne devy umývajú len krásne autá a o zvyšok sa postará stará napajedená babizňa.
103 lidem se to líbi
Jaroslav Štrbák komentoval/a toto video
Američania nie sú hlúpi!
Po celom svete sa rozšíril chýr, že obyvatelia najmocnejšej krajiny sveta nie su veľmi vzdelaní. To je absolútna lož. Toto video dokazuje, že väčšina ľudí v USA dokáže zodpovedať aj tie najzložitejšie otázky.
0 lidem se to líbi
Filip Zitka komentoval/a toto video
Miki Kovac komentoval/a toto video
Dalibor Příkazský komentoval/a toto video
Sila ľudskosti
Spevácka súťaž nemusí byť len o talente ale aj o sile ľudskosti. Dôkazom toho je austrálsky X-Factor. Jeden z jeho tohtoročných účastníkov nielenže perfektne odspieval pieseň Imagine od Johna Lennona, ale s porotou, divákmi a v konečnom dôsledku aj s celým svetom sa podelil o svoj neuveriteľný životný príbeh. Jeho hlavnou hrdinkou je jeho mama Moira Kelly, humanitárna pracovníčka, ktorá svoj život zasvätila pomoci deťom v rozvojových krajinách. Viac sa dozviete z videa.
20 451 lidem se to líbi
Martina Havlickova komentoval/a toto video
Pavel Vojtíšek komentoval/a toto video
Mila Counihan komentoval/a toto video