home home home home
Genki Sudo a World Order - 2012
Líbilo se?
Pridať video
Poznáš super video?
Ukáž ho!
WORLD ORDER je 7-členná skupina založená Japoncem Genkim Sudem, bývalým kickboxerem a mistrem bojových umění. Je pro ni charakteristická nejen originální hudba ale také neobvyklá robotická choreografie. Už během své kariéry zápasníka K1 byl Genki Sudo (ten s brýlemi) známý svými teatrálními příchody do ringu. Zvykl mít zvláštní kostýmy a spolu s tanečníky udělal vždy pořádnou show. Jeho heslo znělo: 100% při příchodu do ringu, 100% v boji. Po skončení sportovní kariéry se stal hercem, začal skládat hudbu a texty a vytvořil seskupení WORLD ORDER. Je také úspěšným spisovatelem a celkově je nejen v Japonsku velice oblíbený.

Pokud se Vám píseň 2012 líbi, můžete si ji zdarma stáhnout na jeho stránce http://www.genkisudo.net/dl_2012/worldorder_2012_128.zip

Jeho stylové vstupy do ringu si můžete prohlédnout zde
Komentáře
Doporučujeme
Blondínkina odplata
Blondínka, ktorú priateľ vystrašil mŕtvolou v soláriu vracia úder. Pomocou veľkého chlpatého pavúka ho plánuje vyľakať tak, že vyskočí z kože. Pozrite sa, či sa jej to podarí.
104 lidem se to líbi
Marek Horoš komentoval/a toto video
Viktor Poda komentoval/a toto video
Katarina Pluharova komentoval/a toto video
Sila ľudskosti
Spevácka súťaž nemusí byť len o talente ale aj o sile ľudskosti. Dôkazom toho je austrálsky X-Factor. Jeden z jeho tohtoročných účastníkov nielenže perfektne odspieval pieseň Imagine od Johna Lennona, ale s porotou, divákmi a v konečnom dôsledku aj s celým svetom sa podelil o svoj neuveriteľný životný príbeh. Jeho hlavnou hrdinkou je jeho mama Moira Kelly, humanitárna pracovníčka, ktorá svoj život zasvätila pomoci deťom v rozvojových krajinách. Viac sa dozviete z videa.
20 451 lidem se to líbi
Janka Beňova komentoval/a toto video
Michal Žarnay komentoval/a toto video
Alena Veličková komentoval/a toto video
Británia má talent - spevácke duo Jonathan a Charlotte
Britská talentová šou našla nového Pavarottiho. Iba 17-ročný Jonathan Antoine sa pred porotu postavil spolu so svojou 16-ročnou spolužiačkou Charlotte Jaconelli. Po odspievaní duetu The Prayer (Andrea Bocelli, Celine Dion) bolo na nohách celé publikum a poklonu im zložil aj predseda poroty, obávaný Simon Cowell, ktorý na začiatku od obézneho speváka veľké zázraky nečakal.
3 794 lidem se to líbi
Angelika Ďurická komentoval/a toto video
Jana Semelová komentoval/a toto video
Mária Sedláková komentoval/a toto video
100 rokov štýlu
Zaujímavé a kvalitne urobené video, ktoré ukazuje ako sa postupne menil štýl obliekania a tanca vo východnom Londýne počas posledných 100 rokov. Každá sekunda predstavuje 1 rok.
739 lidem se to líbi
Patrik Dzivy Balucha komentoval/a toto video
Marie Jelínková komentoval/a toto video
Patrik Dzivy Balucha komentoval/a toto video
Pytón žerie srnca
Časť z britského prírodopisného seriálu, ktorý uvádza Sir David Attenborough. Táto je venovaná hadom a detailne uvidíte ako dospelý pytón žerie uloveného srnca.
125 lidem se to líbi
Maksim Maksimov komentoval/a toto video
Štefan Görcsös komentoval/a toto video
Koľko vakoveveríc?
Počuli ste už niekedy o vakovevericiach lietavých? Sú to milé vačkovce, ktoré sa riadia múdrosťou, že dobrých vakoveveríc sa všade veľa zmestí.
110 lidem se to líbi
Eva Tothova komentoval/a toto video
Finalistka súťaže Miss Teen America 2007 "zabodovala"
Finalistka súťaže Miss Teen America reprezentujúca South Carolinu odpovedala na otázku, prečo pätina Američanov nevie ukázať USA na mape sveta takto...
0 lidem se to líbi
Jana Valentova komentoval/a toto video
Anonymous User komentoval/a toto video
Jan Zjara komentoval/a toto video