home home home home
Genki Sudo a World Order - 2012
Líbilo se?
Pridať video
Poznáš super video?
Ukáž ho!
WORLD ORDER je 7-členná skupina založená Japoncem Genkim Sudem, bývalým kickboxerem a mistrem bojových umění. Je pro ni charakteristická nejen originální hudba ale také neobvyklá robotická choreografie. Už během své kariéry zápasníka K1 byl Genki Sudo (ten s brýlemi) známý svými teatrálními příchody do ringu. Zvykl mít zvláštní kostýmy a spolu s tanečníky udělal vždy pořádnou show. Jeho heslo znělo: 100% při příchodu do ringu, 100% v boji. Po skončení sportovní kariéry se stal hercem, začal skládat hudbu a texty a vytvořil seskupení WORLD ORDER. Je také úspěšným spisovatelem a celkově je nejen v Japonsku velice oblíbený.

Pokud se Vám píseň 2012 líbi, můžete si ji zdarma stáhnout na jeho stránce http://www.genkisudo.net/dl_2012/worldorder_2012_128.zip

Jeho stylové vstupy do ringu si můžete prohlédnout zde
Komentáře
Doporučujeme
Laboratórne psy prvýkrat vonku
Na svete sa ešte stále používajú na testovanie liekov a kozmetických prípravkov ročne milióny zvierat.

Americká organizácia ARME zachránila z krachujúceho výskumného ústavu v júni tohto roku 9 bíglov, ktorí celý svoj život prežili zavreté v oceľovej klietke. Nepoznali denné svetlo ani vôňu trávy.

Preto ich ešte predtým, ako ich doviezli do svojho záchranného centra, vzali na ich prvú prechádzku von.

Chvíľu to síce trvalo, ale nakoniec sa psíci osmelili a vychutnali si prvé kroky na slobode.
9 707 lidem se to líbi
Jan Štěpánek komentoval/a toto video
Maria Farkasova komentoval/a toto video
PaTrick Cykloterorista komentoval/a toto video
GlassDuo
GlassDuo sú Anna and Arkadiusz Szafraniec, poľský manželský pár hrajúci na pohárovú harfu. Trúbkar a huslistka sa do nezvyčajného nástroja zamilovali pred 12 rokmi a odvtedy s ním vystupujú na koncertoch po celom svete, či už sólo alebo v doprovode iných hudobníkov. Ich harfa pozostáva z 57 vínových pohárov a je najväčšou na svete s rozsahom 5 oktáv. Toto je ich vystúpenie v Bazilike sv. Štefana, v Bologni, kde predviedli Tchaikovského Sugar Plum Fairy - Cukrová víla.
32 lidem se to líbi
Sonka- Orchidea komentoval/a toto video
Nemluvňa dáva presvedčivé argumenty
Na to, aby ste svojej mame, ktorá vás z nepochopiteľných dôvodov núti jesť proti vašej vôli, vysvetlili, že nie ste hladní nepotrebujete vedieť rozprávať.
0 lidem se to líbi
Jan Jurcisin komentoval/a toto video
Peter Kříž komentoval/a toto video
Marta Jedinakova komentoval/a toto video
Súboj čelistov - Smooth Criminal HD
Stjepan Hauser a Luka Sulic sú dvaja mimoriadne úspešní chorvátski čelisti, ktorí vystupujú po celom svete. Na tomto videu dokazujú, že zvládajú nielen klasické skladby, ale problém im nerobí ani pesnička Smooth Criminal od Michaela Jacksona.
868 lidem se to líbi
Marian Hromada komentoval/a toto video
Amor pri práci
14.2 už bolo, ale aspoň sa dozviete ako Amor pracuje. Nie nadarmo sa hovorí, že láska bolí. Bodaj by nebolela.
1 035 lidem se to líbi
Martin Janec komentoval/a toto video
Andrej Dohňanský komentoval/a toto video
Milan Gunar komentoval/a toto video
Kórea má talent
24-ročný Kórejčan Sung-bong Choi je novou hviezdou na internete. Jeho vystúpenie v show Kórea má talent si pozreli už milióny divákov. Chlapec, ktorý žil od svojich piatich do pätnástich rokov sám na ulici, ukázal svetu, že vytrvalosťou sa dajú prekonať aj tie najväčšie ťažkosti.
57 815 lidem se to líbi
Béluska Keller komentoval/a toto video
Anonymous User komentoval/a toto video
Vlado Ficek komentoval/a toto video
Sila ľudskosti
Spevácka súťaž nemusí byť len o talente ale aj o sile ľudskosti. Dôkazom toho je austrálsky X-Factor. Jeden z jeho tohtoročných účastníkov nielenže perfektne odspieval pieseň Imagine od Johna Lennona, ale s porotou, divákmi a v konečnom dôsledku aj s celým svetom sa podelil o svoj neuveriteľný životný príbeh. Jeho hlavnou hrdinkou je jeho mama Moira Kelly, humanitárna pracovníčka, ktorá svoj život zasvätila pomoci deťom v rozvojových krajinách. Viac sa dozviete z videa.
20 451 lidem se to líbi
Vito Scaletta komentoval/a toto video
Gitka Mensikova komentoval/a toto video
Milan Somora komentoval/a toto video