home home home home
Příšerné zjištění postavy z Jurského parku
Líbilo se?
Titulky
CZ - ladyKuku
SK - ladyKuku
Pridať video
Poznáš super video?
Ukáž ho!
Viděli jste film Jurský park? Ve zkratce ... skupině ambiciózních vědců se díky fantastickému nálezu DNA podařilo vytvořit ostrovní park se skutečnými živými dinosaury. Projekt podporuje i milionář Hammond, který se do něj rozhodne ještě před otevřením vzít na prohlídku své dvě vnoučata Lex a Tima, svého právníka Gennara (Martin Ferrero), paleontologa Alana Granta (San Neill), jeho kolegyni paleobotaničku Ellie Sattler (Laura Dern) a excentrického chaosteoretika Iana Malcolma (Jeff Goldblum). Jeden ze zaměstnanců se však rozhodne ukrást dinosauří embrya a aby mohl z ostrova snadněji uniknout vypne všechny bezpečnostní systémy. Dinosauři unikají ze zajetí a pro postavy začíná boj o život. V tomhle skeči z dílny Collegehumor se podíváme na příšerné zjištění jedné z postav-právníka Gennara. PS. Všimněte si, že si ho zahrál stejný herec, který hrál i v originál filmu-Martin Ferrero.
Další videa
paródie
zábava
Komentáře
Doporučujeme
Talentovaný mjanmarský maliar
Máme tu ďalšieho úžasného mladého umelca. V priebehu 5 minút namaľuje tento chlapec obraz, aký väčšina z nás nenamaľuje ani za pol roka. A cena takéhoto diela? Iba 1000 mjanmarských pyasov (10 kyatov)= 1,5 dolárov= 1 euro. Video bolo natočené v Yangone (Rangún), bývalom hlavnom meste, žiaľ o samotnom umelcovi nevieme nič.
1 497 lidem se to líbi
Lubomír Prause komentoval/a toto video
Lubomír Prause komentoval/a toto video
Gabriela Bláhová komentoval/a toto video
Požiadanie o ruku v jedálni
Vyzývame všetky ženy, aby napísali, čo si myslia o tomto požiadaní o ruku. Úplne vážne, napíšte to do komentáru. Bolo to romantické, či nie? Ako by ste zareagovali vy?
180 lidem se to líbi
Eva Jancova komentoval/a toto video
Barborita Bretzová komentoval/a toto video
Saška Ďuricová komentoval/a toto video
Laboratórne psy prvýkrat vonku
Na svete sa ešte stále používajú na testovanie liekov a kozmetických prípravkov ročne milióny zvierat.

Americká organizácia ARME zachránila z krachujúceho výskumného ústavu v júni tohto roku 9 bíglov, ktorí celý svoj život prežili zavreté v oceľovej klietke. Nepoznali denné svetlo ani vôňu trávy.

Preto ich ešte predtým, ako ich doviezli do svojho záchranného centra, vzali na ich prvú prechádzku von.

Chvíľu to síce trvalo, ale nakoniec sa psíci osmelili a vychutnali si prvé kroky na slobode.
9 707 lidem se to líbi
Marek Kuracina komentoval/a toto video
Jan Štěpánek komentoval/a toto video
Marek Kuracina komentoval/a toto video
Najzlatšie zívnutie
Tento malý leňoch asi celý deň tažko pracoval a vidina sladkého spánku ho už neodolateľne láka. Prejavuje sa to takýmto zívnutim.
239 lidem se to líbi
Debra Humphries-Mee komentoval/a toto video
Rodičia zjedli deťom sladkosti
V Amerike chodia na Halloween deti v maskách po domoch a pýtajú si sladkosti. Tí šikovní si takto vyzbierajú aj pár tašiek rôznych dobrôt. Moderátor Jimmy Kimmel bol zvedavý, ako by deti zareagovali, keby im ich rodičia na druhý deň oznámili, že im všetky vyzbierané sladkosti zjedli. Vyzval preto rodičov, aby na you tube zavesili videá s názvom Hej Jimmy Kimmel, povedal som svojim deťom, že som zjedol všetky ich halloweenske sladkosti. Tie najlepšie reakcie detí si tu teraz môžete pozrieť.
2 942 lidem se to líbi
Viktória Vaceková komentoval/a toto video
Peter Novak komentoval/a toto video
Kristínka Neuwirth komentoval/a toto video
Klub krásnych mužov HD
Jimmy Kimmel je populárny americký moderátor, ktorý sa rozhodol, že založí klub krásnych mužov. Toto je video z jeho zasadania. Členmi je množstvo známych amerických fešákov, ktorí si ale povedali, že ich prezident nie je dosť krásny...
0 lidem se to líbi
Monika Demovičová komentoval/a toto video
Emília Závodská komentoval/a toto video
David Matson komentoval/a toto video
Sila ľudskosti
Spevácka súťaž nemusí byť len o talente ale aj o sile ľudskosti. Dôkazom toho je austrálsky X-Factor. Jeden z jeho tohtoročných účastníkov nielenže perfektne odspieval pieseň Imagine od Johna Lennona, ale s porotou, divákmi a v konečnom dôsledku aj s celým svetom sa podelil o svoj neuveriteľný životný príbeh. Jeho hlavnou hrdinkou je jeho mama Moira Kelly, humanitárna pracovníčka, ktorá svoj život zasvätila pomoci deťom v rozvojových krajinách. Viac sa dozviete z videa.
20 451 lidem se to líbi
Olga Nejtrová komentoval/a toto video
Edita Cernikova komentoval/a toto video
Tatiana Kamenská komentoval/a toto video