home home home home
Příšerné zjištění postavy z Jurského parku
Líbilo se?
Titulky
CZ - ladyKuku
SK - ladyKuku
Pridať video
Poznáš super video?
Ukáž ho!
Viděli jste film Jurský park? Ve zkratce ... skupině ambiciózních vědců se díky fantastickému nálezu DNA podařilo vytvořit ostrovní park se skutečnými živými dinosaury. Projekt podporuje i milionář Hammond, který se do něj rozhodne ještě před otevřením vzít na prohlídku své dvě vnoučata Lex a Tima, svého právníka Gennara (Martin Ferrero), paleontologa Alana Granta (San Neill), jeho kolegyni paleobotaničku Ellie Sattler (Laura Dern) a excentrického chaosteoretika Iana Malcolma (Jeff Goldblum). Jeden ze zaměstnanců se však rozhodne ukrást dinosauří embrya a aby mohl z ostrova snadněji uniknout vypne všechny bezpečnostní systémy. Dinosauři unikají ze zajetí a pro postavy začíná boj o život. V tomhle skeči z dílny Collegehumor se podíváme na příšerné zjištění jedné z postav-právníka Gennara. PS. Všimněte si, že si ho zahrál stejný herec, který hrál i v originál filmu-Martin Ferrero.
Další videa
paródie
zábava
Komentáře
Doporučujeme
Laboratórne psy prvýkrat vonku
Na svete sa ešte stále používajú na testovanie liekov a kozmetických prípravkov ročne milióny zvierat.

Americká organizácia ARME zachránila z krachujúceho výskumného ústavu v júni tohto roku 9 bíglov, ktorí celý svoj život prežili zavreté v oceľovej klietke. Nepoznali denné svetlo ani vôňu trávy.

Preto ich ešte predtým, ako ich doviezli do svojho záchranného centra, vzali na ich prvú prechádzku von.

Chvíľu to síce trvalo, ale nakoniec sa psíci osmelili a vychutnali si prvé kroky na slobode.
9 707 lidem se to líbi
Myrna Krajtlová komentoval/a toto video
Zlatka Pračková komentoval/a toto video
Lucie Freiynfeldová komentoval/a toto video
Británia má talent - spevácke duo Jonathan a Charlotte
Britská talentová šou našla nového Pavarottiho. Iba 17-ročný Jonathan Antoine sa pred porotu postavil spolu so svojou 16-ročnou spolužiačkou Charlotte Jaconelli. Po odspievaní duetu The Prayer (Andrea Bocelli, Celine Dion) bolo na nohách celé publikum a poklonu im zložil aj predseda poroty, obávaný Simon Cowell, ktorý na začiatku od obézneho speváka veľké zázraky nečakal.
3 794 lidem se to líbi
Ivana Páleníčková komentoval/a toto video
Františka Sokolová komentoval/a toto video
Ivana Štěpánková komentoval/a toto video
Tanečný alkoholtester
Dnešní nachytaní prejdú nezvyčajnou dopravnou kontrolou alkoholu za volantom. Keď policajtom zlyhá alkoholtester, rozhodnú sa zistiť, či si vodiči pred jazdou vypili, pomocou tanca. Vytiahnu magnetofón a za rytmov americkej country hudby preskúšajú, ako sú na tom obete s pohybovou koordináciou.
127 lidem se to líbi
Ingrid Pluhar komentoval/a toto video
Maťo Dobrovič komentoval/a toto video
Inka Pluhar komentoval/a toto video
Najzlatšie zívnutie
Tento malý leňoch asi celý deň tažko pracoval a vidina sladkého spánku ho už neodolateľne láka. Prejavuje sa to takýmto zívnutim.
239 lidem se to líbi
Debra Humphries-Mee komentoval/a toto video
Sila ľudskosti
Spevácka súťaž nemusí byť len o talente ale aj o sile ľudskosti. Dôkazom toho je austrálsky X-Factor. Jeden z jeho tohtoročných účastníkov nielenže perfektne odspieval pieseň Imagine od Johna Lennona, ale s porotou, divákmi a v konečnom dôsledku aj s celým svetom sa podelil o svoj neuveriteľný životný príbeh. Jeho hlavnou hrdinkou je jeho mama Moira Kelly, humanitárna pracovníčka, ktorá svoj život zasvätila pomoci deťom v rozvojových krajinách. Viac sa dozviete z videa.
20 451 lidem se to líbi
Olda Kolbasnjuk komentoval/a toto video
Janina Rovnak komentoval/a toto video
Viola Raková komentoval/a toto video
Vtáčí fanúšik country hudby
Na minuloročnom Doyle Lawson Bluegrass Festivale v Dentone sa odohralo niečo, čo možno bežne vidieť akurát tak v disneyho rozprávkach. Počas vystúpenia Josha Williamsa priletel na pódium vtáčik (presne o 1.30) a sadol mu na gitaru. Spočiatku prekvapený country spevák sa nenechal vyviesť z miery a za vtáčieho doprovodu odspieval pieseň až do úplného konca.
195 lidem se to líbi
Gabriela Rozborilova komentoval/a toto video
Ola Chovancová komentoval/a toto video
Zdenek Pufler komentoval/a toto video
Prvý a najštýlovejší výherca Milionára
Prvý krát v histórii súťaže sa podarilo správne zodpovedať poslednú otázku. Súťažiaci mal v zásobe ešte všetkých žolíkov. Nakoniec sa rozhodol, že zavolá otcovi, ale nechcel od neho správnu odpoveď...

Jeho kompletné vystúpenie nájdete tu.
0 lidem se to líbi
Michal Trstansky komentoval/a toto video
Marek Palenik komentoval/a toto video
Náč Karabáč komentoval/a toto video