home home home home
Příšerné zjištění postavy z Jurského parku
Líbilo se?
Titulky
CZ - ladyKuku
SK - ladyKuku
Pridať video
Poznáš super video?
Ukáž ho!
Viděli jste film Jurský park? Ve zkratce ... skupině ambiciózních vědců se díky fantastickému nálezu DNA podařilo vytvořit ostrovní park se skutečnými živými dinosaury. Projekt podporuje i milionář Hammond, který se do něj rozhodne ještě před otevřením vzít na prohlídku své dvě vnoučata Lex a Tima, svého právníka Gennara (Martin Ferrero), paleontologa Alana Granta (San Neill), jeho kolegyni paleobotaničku Ellie Sattler (Laura Dern) a excentrického chaosteoretika Iana Malcolma (Jeff Goldblum). Jeden ze zaměstnanců se však rozhodne ukrást dinosauří embrya a aby mohl z ostrova snadněji uniknout vypne všechny bezpečnostní systémy. Dinosauři unikají ze zajetí a pro postavy začíná boj o život. V tomhle skeči z dílny Collegehumor se podíváme na příšerné zjištění jedné z postav-právníka Gennara. PS. Všimněte si, že si ho zahrál stejný herec, který hrál i v originál filmu-Martin Ferrero.
Další videa
paródie
zábava
Komentáře
Doporučujeme
Maľovanie pomocou gravitácie
25-ročná kanadská maliarka nepoužíva na maľovanie štetce ale gravitáciu. Farby nanáša na vertikálne upevnené plátno vytláčaním priamo z fliaš a následne otáča obrazom okolo vlastnej osi, čím ovláda smer stekajúcich kvapiek. Aby vytvorila organické tvary a dodala textúre hĺbku, položí plátno horizontálne a zlieva na ňom emailové farby. Výsledkom sú zaujímave obrazy krajiny a prírody.
56 lidem se to líbi
Marian Hromada komentoval/a toto video
Gabika Miškova Balúnová komentoval/a toto video
Ako olúpať cesnak za menej ako 10 sekúnd
Keď budete nabudúce variť cesnačku, nezabudnite vyskúšať túto fintu na šúpanie cesnaku. Šefredaktor svetoznámeho kulinárskeho časopisu SAVEUR Vám ukáže, ako olúpať hlavu cesnaku naraz, rýchlo a bez zababrania si nechtov pomocou 2 mís. Ako sám hovorí: Vytraste z neho diabla!
117 lidem se to líbi
Beata Kučíková komentoval/a toto video
Jana Zálešáková komentoval/a toto video
Petra Fleischmanová komentoval/a toto video
Thajsko má nezvyčajný talent
V Thajsku práve prebieha televízna show Thajsko má talent. Zatiaľ najväčším prekvapením kastingových kôl bol spevácky výkon tejto naozaj neobyčajnej súťažiacej.
284 lidem se to líbi
Zofia Habarova komentoval/a toto video
Michalek Kniš komentoval/a toto video
Ludovit Corny komentoval/a toto video
Mačka hraje škrupiny
3 orechové škrupiny, jedna gulička, jedna mačka, ktorá miluje gambling a hra sa môže začať.
278 lidem se to líbi
Lula Andi komentoval/a toto video
Helena Schweska komentoval/a toto video
Malí gitaristi
Sú len o niečo väčší ako gitary, na ktorých hrajú a napriek tomu im to ide ako starým profíkom. Tieto malé talenty si skutočne zaslúžia náš obdiv.
254 lidem se to líbi
Viktória Illésová komentoval/a toto video
Helena Schweska komentoval/a toto video
Valeria Joniova komentoval/a toto video
Mravčie veľkomesto
Vedci liali 3 dni do mraveniska 10 ton cementu a po mesiaci vykopali neuveriteľné mravčie veľkomesto.
1 428 lidem se to líbi
Dávid Ondrovič komentoval/a toto video
Monika Ondrovičová komentoval/a toto video
Alexandra Prajová komentoval/a toto video
Smrtka s kosou
Jedna z najkontroverznejších nachytávok kanadskej skrytej kamery Just for Laughs. Tentokrát sa však natáčalo v Británii a nachytaní boli obzvlášť radi, že ide len o žart, i keď dosť krutý. Nakupujúci platiaci pri pokladni si na obrazovke bezpečnostnej kamery všimnú, že za nimi stojí smrtka. Keď sa však otočia, je to len divný chlapík s kosou. Jednoducho scéna ako z hororu.
374 lidem se to líbi
Michal Bajus komentoval/a toto video