home home home home
Claude Debussy-Měsíční svit
Líbilo se?
Pridať video
Poznáš super video?
Ukáž ho!
Nejznámější klavírní skladba francouzského skladatele Clauda Debussyho (1862-1918) s názvem Claire de Lune (Měsíční svit) z Bergamské suity (Suite Bergamasque). Debussy je považován za hudebního impresionistu, při komponování kladl důraz hlavně na sensualitu a náladu díla. Tak se pěkně usaďte a podívejte ven oknem na měsíček. Přejeme hezký umělecký zážitek.
Další videa
hudba
talenty
Komentáře
Doporučujeme
Život je strašidelný
Týmto klipom chce britský kanál BBC ukázať, že príroda je aj strašidelná a popriať svojim divákom, aby bol taký aj ich Halloween. Na Zemi je omnoho viac zvierat než ľudí, a predsa sme my viac hrozivejší.
35 lidem se to líbi
Iveta Hrtánková komentoval/a toto video
Viktor Poda komentoval/a toto video
Poľská blondínka v autoškole
Pozor, ak pôjdete na nákupy do Poľska, pozorne sledujte či za volantom nebude sedieť táto slečna... Titulky tu dúfam nie sú potrebné.
0 lidem se to líbi
Gabriel Hricov komentoval/a toto video
Honza Šilc komentoval/a toto video
Ivan Gajdoš komentoval/a toto video
Mliečny bullteriér
Bullteriér poslúžil ako model pri kŕmení malých kozičiek, ktoré sú bez matky. Napriek tomu, že má útrpný výraz (nečudujem sa), môže byť spokojný, že robí takú ušlachtilú činnosť.
141 lidem se to líbi
Jitka Stárková komentoval/a toto video
Ella Chia komentoval/a toto video
Dagmar Hanušová komentoval/a toto video
NASA - Ľudstvo HD
Americký národný úrad pre letectvo a vesmír (NASA) verí, že ľudstvo je schopné sa zmeniť. Svoju víziu pretavili do pekného videa.
401 lidem se to líbi
Robert Lauko komentoval/a toto video
Betus Suttoova komentoval/a toto video
Dedko balí baby
Dedko-švihák s hrubou zlatou reťazou na krku sediaci v kabriolete sa silou-mocou snaží zbaliť dámy sediace na lavičke v parku. Najprv na nich robí kukuč, potom im trošku zamáva, daruje ružičku...Jednoducho skúša všetky svoje osvedčené triky z mladosti. Ale keď sa dostaví jeho zákonitá, je zle-nedobre.
530 lidem se to líbi
Adriana Sulikova komentoval/a toto video
Jana Báliková Drožová komentoval/a toto video
Kasia Drazkowska komentoval/a toto video
Lietajúci muž
35-ročný Jeb Corliss je profesionálny B.A.S.E. jumper a parašutista. Jeho srdcovou záležitosťou je lietanie pomocou tzv. wingsuit kombinézy. Na tomto videu predvádza neuveriteľné veci, aj to sa mu však máli. V súčasnosti totiž pracuje na šialenom pláne- zoskočiť z helikoptéry vo svojej wingsuit kombinéze a pristáť BEZ POUŽITIA PADÁKA!!!
571 lidem se to líbi
Polacek Martin komentoval/a toto video
Roman Burjak komentoval/a toto video
Miklos Halasz komentoval/a toto video
Prvý a najštýlovejší výherca Milionára
Prvý krát v histórii súťaže sa podarilo správne zodpovedať poslednú otázku. Súťažiaci mal v zásobe ešte všetkých žolíkov. Nakoniec sa rozhodol, že zavolá otcovi, ale nechcel od neho správnu odpoveď...

Jeho kompletné vystúpenie nájdete tu.
0 lidem se to líbi
Jan Bordiga komentoval/a toto video
Martin Kolarik komentoval/a toto video
Luki Mesároš komentoval/a toto video