home home home home
Pivo zadarmo
Líbilo se?
Pridať video
Poznáš super video?
Ukáž ho!
Žena sediaca na terase reštaurácie kúpi pivo sympatickému chlapíkovi. Keď sa však zjaví muž, ktorý sa jej pozdáva viac, povie čašníčke, aby mu zlatý mok vzala a odniesla ho novému objektu jej záujmu. Z toho sa ale nakoniec na veľkú radosť ohrdnutého chlapa vykľuje gay.
Komentáře
Doporučujeme
Šikovné vrany
BBC-David Attenborough. Novokaledónske vrany sa naučili používať nástroje na získanie potravy. Pomocou paličky vyťahujú larvy drevokazných chrobákov z kmeňov mŕtvych stromov.
24 lidem se to líbi
Mária Lipková komentoval/a toto video
Ktorým smerom?
-„Hej, starý muž, nevidel si mojich kamošov?”
-„Tým smerom.”
-„Diky.”
114 lidem se to líbi
Lukáš Petr komentoval/a toto video
Andrej Dohňanský komentoval/a toto video
Marian Hromada komentoval/a toto video
Američania nie sú hlúpi!
Po celom svete sa rozšíril chýr, že obyvatelia najmocnejšej krajiny sveta nie su veľmi vzdelaní. To je absolútna lož. Toto video dokazuje, že väčšina ľudí v USA dokáže zodpovedať aj tie najzložitejšie otázky.
0 lidem se to líbi
Dejweed Huby komentoval/a toto video
Daniela Pavlíková komentoval/a toto video
Ľuboš Píš komentoval/a toto video
Dubajská fontána na počesť Whitney Houston
Dubajská fontána je držiteľkou titulu najväčšia tancujúca fontána sveta. Rozprestiera sa na ploche 30 akrov, je dlhá 275 metrov a vodu vystrekuje do výšky až 150 metrov. Osvetľuje ju 6600 svetiel a 25 farebných projektorov. Jedna z choreografií je venovaná aj zosnulej speváčke Whitney Houston a jej nesmrteľnému hitu I will always love you.
2 637 lidem se to líbi
Zdenka Zigova komentoval/a toto video
Helena Hrdlovičová komentoval/a toto video
Barmire Miroslav komentoval/a toto video
Rodičia zjedli deťom sladkosti
V Amerike chodia na Halloween deti v maskách po domoch a pýtajú si sladkosti. Tí šikovní si takto vyzbierajú aj pár tašiek rôznych dobrôt. Moderátor Jimmy Kimmel bol zvedavý, ako by deti zareagovali, keby im ich rodičia na druhý deň oznámili, že im všetky vyzbierané sladkosti zjedli. Vyzval preto rodičov, aby na you tube zavesili videá s názvom Hej Jimmy Kimmel, povedal som svojim deťom, že som zjedol všetky ich halloweenske sladkosti. Tie najlepšie reakcie detí si tu teraz môžete pozrieť.
2 942 lidem se to líbi
Zuzana Varcholova-Ziakova komentoval/a toto video
Ivča Moravča komentoval/a toto video
Marcela Chodilová komentoval/a toto video
Ako legálne prepadnúť banku
MOTH je americká nezisková organizácia, ktorá je usporiadateľom podujatí, na ktorých ľudia rozprávajú svoje príbehy.

Na jednom z takýchto rozprávačských večerov sa zúčastnil aj Moran Cerf. Moran momentálne študuje v USA na Kalifornskom inštitúte technológií, ale kedysi žil v Izraeli a bol hackerom. Za svoj príbeh, o tom ako legálne prepadnúť banku, získal hlavnú cenu celého podujatia.
56 lidem se to líbi
Ria Schőn komentoval/a toto video
Optická ilúzia - "after image"
Pri prvom pozretí videa sa jednoducho uprene pozerajte na malú bodku uprostred obrázku. Potom si video spustite opäť, tentokrát sa však na bodku nesústreďte. To, čo uvidíte je tzv. negatívny následný obraz (negative after image).
58 lidem se to líbi
Edita Kunčová komentoval/a toto video
Edita Kunčová komentoval/a toto video
Anastasia Lemon komentoval/a toto video