home home home home
50 Cent proti hladomoru
Líbilo se?
Titulky
SK - maraquja
Pridať video
Poznáš super video?
Ukáž ho!
Americký raper 50 Cent se rozhodl využít svou slávu na charitativní účel. Jeho cesta do Afriky během Svetového poháru FIFA 2010 ho natolik ovlivnila, že po návratu do USA začal spolu se svým manažerem pracovat na projektu boje proti hladomoru. Sám do dnešního dne zafinancoval 2 a půl milionu jídel. Je to však stále málo, proto spolu s největší humanitární organizaci na světě WFP (Světový potravinový program) vytvořil projekt STREET KING. Výtažek z každého kusu energetického nápoje s tímto názvem vyrobeného ze 100% ovocné šťávy a s přídavkem kofeinu z přírodních zdrojů půjde na zajištění 1 jídla pro dítě trpící hladem v některé z rozvojových zemí.
Další videa
dokumenty
Komentáře
Doporučujeme
Automat štastia
Stalo sa vám už, že vám automat na nápoje vyhodil fľašu naviac? Mne áno a nebolo to zlé. Tento automat to robí úmyselne a vyhadzuje toho oveľa viac.
179 lidem se to líbi
Adam Snow komentoval/a toto video
Najzábavnejšia smútočná reč
V roku 1989 nečakane zomrel vo veku 48 rokov Graham Chapman, jeden z členov britskej komediálnej skupiny Monthy Python. Na pohrebe predniesol smútočnú reč, ktorá pobavila všetkých prítomných,jeho kolega John Cleese. A ďalší člen Monty Python-u Eric Idle, potom na záver zaspieval s jeho rodinou a priateľmi pieseň z filmu Life of Brian (Život Briana)
115 lidem se to líbi
Michal Chryzostom-Rovňák komentoval/a toto video
Nehorázne odvážny tučniak
Aj u tučniakov existujú jedinci, ktorí ostatných prevyšujú svojou odvahou a žiadna prekážka ich nezastaví. Tento je naozaj jedným z nich.
69 lidem se to líbi
Erik Vojtko komentoval/a toto video
Bob Hess komentoval/a toto video
Chodiace sochy
Theo Jansen je vskutku nevšedný konštruktér a umelec. Už 20 rokov svojho života sa snaží stvoriť žijúcu sochu, pomocou ktorej by mohol žiť naveky.
84 lidem se to líbi
Peter Kiss komentoval/a toto video
Najzlatší wrestling
Zabudnite na agresívnych svalovcov a rozvášnené publikum. Toto je ten najzlatší wrestling. Batoľa vs. Mačička.
437 lidem se to líbi
Viliam Gaman komentoval/a toto video
Mária Ragulíková komentoval/a toto video
Renata Gabcova Vrabecova komentoval/a toto video
Frostie - tancujúci papagáj
Papagáj Frostie, má síce 22 rokov , čo je na papagája už úctyhodný vek, ale roztočiť to vie parádne. Jeho srdcovou záležitosťou je skladba Raya Charlesa- Shake a tailfeather (Zatras chvostovými perami).
0 lidem se to líbi
Marta Nosálová komentoval/a toto video
Talentovaná žonglérka
Selyna Bogino žongluje s 5 basketbalkami, navyše dolu hlavou, rukami i nohami. Jej cieľom je prekonať svetový rekord v najdlhšom a najzložitejšom žonglovaní. Takto nejako vyzerá jej každodenný tréning.
36 lidem se to líbi
Marian Plechlo komentoval/a toto video