home home home home
Pes balancuje všechno možné
Líbilo se?
Titulky
CZ - maraquja
SK - maraquja
Pridať video
Poznáš super video?
Ukáž ho!
Bernardýn Jub Jub si minulý týden zasloužil neobvykle mnoho pamlsků. Na hlavě a čenichu balancoval všechno možné od pečiva, přes housle, hrnec, kočku, dýni ... Důkazem toho, že jeho pán bezvýhradně věří v jeho schopnosti je, že mu na čumák položil i svůj notebook.
Další videa
zvieratá
zábava
Komentáře
Doporučujeme
Rozkošná sova
Hlavnými protagonistmi tohto videa sú rozkošná Molla, kuvik obyčajný (Athene noctua) a iné sovy z talianského sokoliarskeho klubu I falconieri delle orobie. Videu sa na you tube darí mimoriadne dobre. Za 5 dní si ho pozrelo už vyše 700 000 divákov.
84 lidem se to líbi
Kamila Ast komentoval/a toto video
Dubajská fontána na počesť Whitney Houston
Dubajská fontána je držiteľkou titulu najväčšia tancujúca fontána sveta. Rozprestiera sa na ploche 30 akrov, je dlhá 275 metrov a vodu vystrekuje do výšky až 150 metrov. Osvetľuje ju 6600 svetiel a 25 farebných projektorov. Jedna z choreografií je venovaná aj zosnulej speváčke Whitney Houston a jej nesmrteľnému hitu I will always love you.
2 637 lidem se to líbi
Magdalena Farkašova komentoval/a toto video
Zdenka Měřičková komentoval/a toto video
Alena Vašková komentoval/a toto video
Kórea má talent
24-ročný Kórejčan Sung-bong Choi je novou hviezdou na internete. Jeho vystúpenie v show Kórea má talent si pozreli už milióny divákov. Chlapec, ktorý žil od svojich piatich do pätnástich rokov sám na ulici, ukázal svetu, že vytrvalosťou sa dajú prekonať aj tie najväčšie ťažkosti.
57 815 lidem se to líbi
Tomas Balogh komentoval/a toto video
Julius Szerencses komentoval/a toto video
Maroš Lesičko komentoval/a toto video
Sila ľudskosti
Spevácka súťaž nemusí byť len o talente ale aj o sile ľudskosti. Dôkazom toho je austrálsky X-Factor. Jeden z jeho tohtoročných účastníkov nielenže perfektne odspieval pieseň Imagine od Johna Lennona, ale s porotou, divákmi a v konečnom dôsledku aj s celým svetom sa podelil o svoj neuveriteľný životný príbeh. Jeho hlavnou hrdinkou je jeho mama Moira Kelly, humanitárna pracovníčka, ktorá svoj život zasvätila pomoci deťom v rozvojových krajinách. Viac sa dozviete z videa.
20 451 lidem se to líbi
Jana Liptakova komentoval/a toto video
Ľudmila Hlavatová komentoval/a toto video
Olda Kolbasnjuk komentoval/a toto video
Najšťastnejší ľudia na svete
Teta Šťastena nikdy nespí a ľudia v tomto videu jej naozaj môžu ďakovať, že na nich nezabudla. Väčšina z nich si pravdepodobne svoju dávku štastia vyčerpala na pár ďalších životov dopredu.
0 lidem se to líbi
Juraj Tirpak komentoval/a toto video
Vladimír Balko komentoval/a toto video
Gitka Simkova komentoval/a toto video
Zaklínači hadov
Obete skrytej kamery sa razom premenia na zaklínačov hadov. Stačí im dať zapískať na čarovnú píšťalu a hady skáču z koša ako nič.
16 lidem se to líbi
Jozef Staraba komentoval/a toto video
2-ročný tancuje jive
2-ročný William Stokkebroe je dieťaťom profesionálneho tanečného páru, Kristiny a Petra Stokkebroeových. Preto nikoho neprekvapilo, keď počas jednej z prestávok vyskočil na parket a zatancoval na Jailhouse Rock od Elvisa Presleyho.
159 lidem se to líbi
Nikol Bonello Bradáčová komentoval/a toto video
Mirka Berešová komentoval/a toto video
Anna Hefková Sobotová komentoval/a toto video