home home home home
Ze žebráka truhlář pracující nohama
Líbilo se?
Titulky
SK - ivanmella
Pridať video
Poznáš super video?
Ukáž ho!
Etiopský truhlář pracuje s nástroji tak zručně, že byste určitě neřekli, že nábytek vyrábí nohama. Jmenuje se Sintayehu Tishale. Žije v Addis Ababa. Má 42 let, je ženatý, má 5 dětí a truhlářství se věnuje už přes 20 let. O cit v rukou přišel po narození v důsledku obrny. Jako malý chlapec rád pracoval v zahradě, později se naučil dolními končetinami brousit nože. Jeho rodiče si však jeho zručnost nevšímali a raději syna naučili žebrat na ulici. Jako žebrák procestoval nejen Etiopii ale i Súdán, Djibouti a Somálsko. Setkání s jeho manželkou mu změnilo život. Naučil se číst, psát a rozhodl se zdokonalit v práci s dřevem. A jak uvidíte, jeho snaha nebyla zbytečná.
Další videa
talenty
dokumenty
Komentáře
Doporučujeme
Jim Carrey - fitness inštruktorka
Prišiel čas zhodiť prebytočné kilá a objaviť svoje nové ja. Pomôže nám k tomu Vera de Milo a jej cviky zamerané na celé telo. Vera nie je nikto iný ako Jim Carrey.
0 lidem se to líbi
Tatjana Original komentoval/a toto video
Tatjana Original komentoval/a toto video
Objatie nič nestojí
Toto je pravdivý príbeh Juana Manna, ktorého jediným cieľom bolo objať cudzincov a vyčariť im úsmev na tvárach. Napriek modernému spojeniu ľudí cez sociálne siete im chýba jednoduchý ľudský dotyk. Kampaň bola zakázaná, ale pomocou ľudí sa znovu rozbehla. A inšpirovala nielen tisíce jednotlivcov po celom svete, ale upútala pozornosť natoľko, že originálne video už bolo videné 62 miliónov krát.
1 287 lidem se to líbi
Libuša Mi komentoval/a toto video
Gabriela Balogová komentoval/a toto video
Zita Zahoranova komentoval/a toto video
Interpretačný tanec
Toto je klip z britskej TV šou, v ktorej súťažiaci musia uhádnuť názov piesne iba pozeraním sa na chlapíka, ktorý znázorňuje text piesne tancom. Tentoraz je znázorňovaný text piesne od Phila Collinsa-You can´t hurry love (Lásku nemôžeš uponáhľať).
106 lidem se to líbi
Mirec Kalina komentoval/a toto video
Úžasný japonský vodopád
Obdivované vodpoády zvyčajne vytvorila príroda. Tento bol naopak vytvorený človekom. Konkrétne sa nachádza v obrovskom nákupno-zábavnom centre v japonskej prefektúre Fukuoka. Centrum má viac ako 250 obchodov a reštaurácii, divadlo, kiná, športové centrum a dva hotely. Je tak veľké, že ho prezývajú Mesto v meste. Cez celý komplex preteká vodný kanál, podľa čoho centrum dostalo meno Canal City.
935 lidem se to líbi
Anonymous User komentoval/a toto video
Anonymous User komentoval/a toto video
Roman Ferianc komentoval/a toto video
Šteklivý bostonský teriér
Tento bostonský teriér zbožňuje šteklenie a robí pri ňom smiešne grimasy.
108 lidem se to líbi
Lucka Baráthová komentoval/a toto video
Zámena priateliek
Dievčatá čakajúce na svojich priateľov/kamarátky v autách pred obchodom oslovia herečky skrytej kamery so žiadosťou, aby ich mohli na chvíľku zastúpiť. Vracajúce sa obete sa nestačia čudovať, odkiaľ sa v ich autách odrazu vzali tie cudzie tety.
89 lidem se to líbi
Damiana Farkašová komentoval/a toto video
Ludmila Malobicka komentoval/a toto video