home home home home
Jak správně ochutnávat zmrzlinu
Líbilo se?
Titulky
SK - hermiona
Pridať video
Poznáš super video?
Ukáž ho!
Muž, jehož chuťové buňky jeho zaměstnavatel pojistil na 1 milion dolarů, Vás prostřednictvím tohoto videa zasvětí do ochutnávání zmrzliny. 68-letý John Harrison, známý také jako Muž s nejsladším zaměstnáním v Americe, pracuje totiž jako oficiální ochutnávač zmrzliny koncernu Nestlé značek Edy 's Grand Ice Cream a Haagen-Dazs. Svou zlatou lžičkou každý den již přes 30 let noří do minimálně 60 boxů se zmrzlinou, aby měla společnost jistotu, že specifická chuť jejich produktů je stále stejná. Jeho nejoblíbenější příchutí je vanilka, nejméně oblíbenou zelený čaj.
Komentáře
Doporučujeme
Harry Potter - trailer pre ignorantov
V lete prichádza do kín posledná časť Harry Potterovskej filmovej série. Nepatríte medzi fanúšikov Harry Pottera? Nevideli ste ani jeden film a nečítali ani jednu knihu. Potom je tento trailer určený presne vám.
238 lidem se to líbi
Libuše Hoňková komentoval/a toto video
Storm freerun
Freerun je spojenie parkouru a akrobacie v mestskom prostredí. Freeruneri sa teda snažia prekonávať všetky prekážky, ktoré im stoja v ceste kreatívnym a estetickým spôsobom. 5-členná skupina Storm z Anglicka patrí medzi svetovú špičku a toto je ich video, v ktorom predvádzajú svoje najlepšie kúsky v uliciach Londýna.
73 lidem se to líbi
Pekajova Beata komentoval/a toto video
Maľovanie hudbou
Toto video, ktoré v sebe unikátnym spôsobom spája hudbu, výtvarné umenie a environmentálne posolstvo, si pozrelo na you tube už takmer 2 000 000 ľudí. P.S. Slovo glokálny znamená mysliaci globálne, konajúci lokálne.
173 lidem se to líbi
Ludmila Valentinyova komentoval/a toto video
Bohumila Mikusova komentoval/a toto video
Ildikó Tomičová komentoval/a toto video
Čivava-ničiteľka
Ďalšia kanadská skrytá kamera. Malá čivava bola len na malú chvíľku nechaná osamote v izbe, napriek tomu zničila všetko, čo bolo vo vnútri. Roztrhala gauč, prevrhla kvet, doškriabala obraz...
181 lidem se to líbi
Eva Kudelova komentoval/a toto video
Naozaj kreatívny videoklip
Americká rocková skupina OK Go je známa svojimi kreatívnymi videoklipmi. Asi najznámejší je ten k piesni Here it goes again,v ktorom tancujú na bežiacich pásoch. Tentokrát v spolupráci so spoločnosťou Chevrolet natočili ďalší zaujímavý kúsok. Na púšti neďaleko L.A. postavili špeciálnu dráhu s 1000 hudobnými nástrojmi a zahrali na ne autom Chevy Sonic, v ktorom sa všetci viezli. 4-minútový klip sa pripravoval 4 mesiace a natáčal 4 dni. Damian, líder kapely, musel kvôli nemu absolvovať kurz automobilového kaskadérstva. Pozrite sa na výsledok.
93 lidem se to líbi
Rasťo Olgyay komentoval/a toto video
Marek Paľák komentoval/a toto video
Jurik Chudoba komentoval/a toto video
Hladné dieťa
Toto dieťa je buď veľmi hladné alebo mu veľmi chutí. Každopádne je jasné, že sa naozaj nevie dočkať každej lyžičky.
342 lidem se to líbi
Katarina Dananajova komentoval/a toto video
Pavol Kristek komentoval/a toto video
Miroslav Dvořáček komentoval/a toto video
Veľmi trpezlivá mačka
Táto mačka patrí medzi tých kľudných flegmatických jedincov, ktorí sa nenechajú vytočiť za žiadnu cenu. Dokonca ani keď do ich hryzie malý Japonec.
195 lidem se to líbi
Helena Schweska komentoval/a toto video