home home home home
Šialený nórsky vojak
Líbilo se?
Titulky
SK - hermiona
Pridať video
Poznáš super video?
Ukáž ho!
Dobre. Možno nie je šialený. Asi len rád zabáva svojich kolegov. Každopádne, záverečná imitácia orla skalného s myšacími zubami sa mu celkom podarila. Nemyslíte?
Další videa
nezvyčajné
zábava
Komentáře
Doporučujeme
Nikto jej neveril
Keď slečna na videu opisovala známym svoju každodennú večernú hygienu, nikto jej neveril. Neostávalo jej teda nič iné, ako to natočiť.
58 lidem se to líbi
Silvia Rybárová komentoval/a toto video
Sila ľudskosti
Spevácka súťaž nemusí byť len o talente ale aj o sile ľudskosti. Dôkazom toho je austrálsky X-Factor. Jeden z jeho tohtoročných účastníkov nielenže perfektne odspieval pieseň Imagine od Johna Lennona, ale s porotou, divákmi a v konečnom dôsledku aj s celým svetom sa podelil o svoj neuveriteľný životný príbeh. Jeho hlavnou hrdinkou je jeho mama Moira Kelly, humanitárna pracovníčka, ktorá svoj život zasvätila pomoci deťom v rozvojových krajinách. Viac sa dozviete z videa.
20 451 lidem se to líbi
Viola Raková komentoval/a toto video
Jitka Fialová komentoval/a toto video
Jozef Ondas komentoval/a toto video
Ako legálne prepadnúť banku
MOTH je americká nezisková organizácia, ktorá je usporiadateľom podujatí, na ktorých ľudia rozprávajú svoje príbehy.

Na jednom z takýchto rozprávačských večerov sa zúčastnil aj Moran Cerf. Moran momentálne študuje v USA na Kalifornskom inštitúte technológií, ale kedysi žil v Izraeli a bol hackerom. Za svoj príbeh, o tom ako legálne prepadnúť banku, získal hlavnú cenu celého podujatia.
56 lidem se to líbi
Ria Schőn komentoval/a toto video
Najlepšie napodobenie velociraptora a Sméagola
Ak ste videli film Jurský park, tak určite viete, čo je to velociraptor (veľmi inteligentný dinosaurus-zabijak). A ak ste videli trilógiu Pán Prsteňov, tak si určite pamätáte Sméagola-Golluma (ten skrčený šušlavý) Jeden z amerických vojakov ich vie oboch dokonale napodobniť.
169 lidem se to líbi
Marcela Ondakova komentoval/a toto video
Proste Boh komentoval/a toto video
Malí gitaristi
Sú len o niečo väčší ako gitary, na ktorých hrajú a napriek tomu im to ide ako starým profíkom. Tieto malé talenty si skutočne zaslúžia náš obdiv.
254 lidem se to líbi
Helena Schweska komentoval/a toto video
Ivča Moravča komentoval/a toto video
Viktória Illésová komentoval/a toto video
Británia má talent - spevácke duo Jonathan a Charlotte
Britská talentová šou našla nového Pavarottiho. Iba 17-ročný Jonathan Antoine sa pred porotu postavil spolu so svojou 16-ročnou spolužiačkou Charlotte Jaconelli. Po odspievaní duetu The Prayer (Andrea Bocelli, Celine Dion) bolo na nohách celé publikum a poklonu im zložil aj predseda poroty, obávaný Simon Cowell, ktorý na začiatku od obézneho speváka veľké zázraky nečakal.
3 794 lidem se to líbi
Gottsteinova Kveta komentoval/a toto video
Ivana Vašáková komentoval/a toto video
Dana Bedřichová komentoval/a toto video
Prvý a najštýlovejší výherca Milionára
Prvý krát v histórii súťaže sa podarilo správne zodpovedať poslednú otázku. Súťažiaci mal v zásobe ešte všetkých žolíkov. Nakoniec sa rozhodol, že zavolá otcovi, ale nechcel od neho správnu odpoveď...

Jeho kompletné vystúpenie nájdete tu.
0 lidem se to líbi
Ondrik Krcula komentoval/a toto video
Andrej Papp komentoval/a toto video
Ingrid Vaskova komentoval/a toto video