home home home home
Šalátové šaty
Líbilo se?
Titulky
SK - ladyKuku
Pridať video
Poznáš super video?
Ukáž ho!
Konzumácia mäsa má za následok obrovské znečistenie a s ním spojené ekologické problémy. Je preto alarmujúce, že v Číne, najľudnatejšej krajine sveta sa za posledných 40 rokov zvýšila až 4-násobne. V snahe upozorniť na tento problém, prišla PETA (nezisková organizácia, ktorá bojuje za práva zvierat) s nápadom vytvoriť šalátové šaty. Zeleninový odev si obliekla obľúbená čínska herečka Gao Yuanyuan dúfajúc, že sa jej takýmto spôsobom podarí povzbudiť jej krajanov k prechodu na vegetariánstvo.
Komentáře
Doporučujeme
Zaklínači hadov
Obete skrytej kamery sa razom premenia na zaklínačov hadov. Stačí im dať zapískať na čarovnú píšťalu a hady skáču z koša ako nič.
16 lidem se to líbi
Jozef Staraba komentoval/a toto video
Morčací horor
Horor s názvom Viem, čo ste robili minulý Deň vďakyvzdania. Pani na videu si po tomto zážitku 3x premyslí, čo pripraví svojej rodinke na večeru v tohtoročný štvrtý novembrový štvrtok.
60 lidem se to líbi
Martin Jaššo komentoval/a toto video
Viktor Poda komentoval/a toto video
Kupovanie oblečenia v budúcnosti HD
Nebaví vás pri nakupovaní skúšanie oblečenia v kabínkach? Tešte sa na budúcnosť. Nakupovanie oblečenia bude prebiehať úplne inak.
0 lidem se to líbi
Betka Nigutová komentoval/a toto video
Yvona Krajčírová komentoval/a toto video
Edita Frantova Rodena Pethoova komentoval/a toto video
Stádo delfínov
Pri Dana Point v Kalifornii sa podarilo z vyhliadkovej lode natočiť obrovský húf delfínov pozostávajúci z približne 2000 kusov. Delfíny sa bežne pripájajú k lodiam, aby sa ,,zviezli", avšak v takom veľkom počte je to predsalen nezvyčajné.
17 lidem se to líbi
Marek Paľák komentoval/a toto video
Real Madrid vs. AC Miláno kanadský žart
Heineken sa rozhodol, že si urobí srandu z futbalových nadšencov a naplánoval do detailov ten najkrutejší kanadský žart, aký môže byť spáchaný na fanúšikoch kvalitného futbalu.
0 lidem se to líbi
Gabriela Domeová komentoval/a toto video
Marian Hromada komentoval/a toto video
Darina Jakubíková komentoval/a toto video
Zázračné dieťa
Akiane Kramerik (16) je maliarka, ktorej výnimočné obrazy sa predávajú za desiatky tisícov dolárov. Tvrdí, že sú inšpirované jej víziami, v ktorých hovorí s Bohom a navštevuje nebo.
1 612 lidem se to líbi
Marie Holubcová komentoval/a toto video
Oľga Vataščinová komentoval/a toto video
Vladimír Balko komentoval/a toto video