home home home home
Teplé prasiatko - štastné prasiatko
Líbilo se?
Titulky
SK - Fragma
Pridať video
Poznáš super video?
Ukáž ho!
Malé prasiatka si nemôžu dovoliť byť chladné. Preto, ak zlyhá matka sviňa, musí zasiahnúť starostlivý majiteľ, ktorý pripraví prasiatku teplý kúpeľ. Prasiatku sa táto služba očividne veľmi páči.
Další videa
zvieratá
zábava
Komentáře
Doporučujeme
Čivava tancuje lepšie než ty
Ak by existovalo zvieracie Let´s Dance, táto čivava by bola jedným z horúcich kandidátov na prvé miesto. Minimálne v kategórii latinskoamerických tancov.
155 lidem se to líbi
Nadezda Fabikova komentoval/a toto video
Radoslava Palová komentoval/a toto video
leuska Tomičová komentoval/a toto video
Finalistka súťaže Miss Teen America 2007 "zabodovala"
Finalistka súťaže Miss Teen America reprezentujúca South Carolinu odpovedala na otázku, prečo pätina Američanov nevie ukázať USA na mape sveta takto...
0 lidem se to líbi
Viktor Poda komentoval/a toto video
Jiří Horký komentoval/a toto video
Veronika Vrábľová komentoval/a toto video
Zo žobráka stolár pracujúci nohami
Etiópsky stolár narába nástrojmi tak zručne, že by ste určite nepovedali, že nábytok vyrába nohami. Volá sa Sintayehu Tishale. Žije v Addis Ababa. Má 42 rokov, je ženatý, má 5 detí a stolárčine sa venuje už vyše 20 rokov. O cit v rukách prišiel po narodení v dôsledku obrny. Ako malý chlapec rád pracoval v záhrade, neskôr sa naučil dolnými končatinami brúsiť nože. Jeho rodičia si však jeho zručnosť nevšímali a radšej syna naučili žobrať na ulici. Ako žobrák precestoval nielen Etiópiu ale aj Sudán, Djibouti a Somálsko. Stretnutie s jeho manželkou mu zmenilo život. Naučil sa čítať, písať a rozhodol sa zdokonaliť v práci s drevom. A ako uvidíte, jeho snaha nevyšla nazmar.
114 lidem se to líbi
Darina Tomkova komentoval/a toto video
Iveta Hrtánková komentoval/a toto video
Emilia Blaznikova komentoval/a toto video
Sex v meste - Matrix
Ak patríte medzi fanúšikov amerického seriálu Sex and the City (Sex v meste), tak toto video sa vám bude páčiť. Hlavná postava Carrie Broadshaw vám rozpovie svoj príbeh z Ríše divov.
0 lidem se to líbi
Ľuboš Krištof komentoval/a toto video
Kórea má talent
24-ročný Kórejčan Sung-bong Choi je novou hviezdou na internete. Jeho vystúpenie v show Kórea má talent si pozreli už milióny divákov. Chlapec, ktorý žil od svojich piatich do pätnástich rokov sám na ulici, ukázal svetu, že vytrvalosťou sa dajú prekonať aj tie najväčšie ťažkosti.
57 815 lidem se to líbi
Kristina Ganzova komentoval/a toto video
Béluska Keller komentoval/a toto video
Milan Ďurík komentoval/a toto video
Prvý a najštýlovejší výherca Milionára
Prvý krát v histórii súťaže sa podarilo správne zodpovedať poslednú otázku. Súťažiaci mal v zásobe ešte všetkých žolíkov. Nakoniec sa rozhodol, že zavolá otcovi, ale nechcel od neho správnu odpoveď...

Jeho kompletné vystúpenie nájdete tu.
0 lidem se to líbi
Marek Palenik komentoval/a toto video
Milan Kudlák komentoval/a toto video
Robert Janocko komentoval/a toto video
PS3- Nech žije hra
Najnovšia a podľa návštevníkov kanála you tube zatiaľ najlepšia reklama na Playstation 3 je vlastne ódou na hráča. Ak ste fanúšikom PS hier, určite v nej spozorujete niektorého z vašich obľúbených hrdinov.
78 lidem se to líbi
Dusan Eddy komentoval/a toto video