home home home home
iLuminate-castingové vystúpenie
Líbilo se?
Titulky
SK - trapka
Pridať video
Poznáš super video?
Ukáž ho!
Tanečná skupina iLuminate so svojimi špeciálne upravenými kostýmami zožala obrovský úspech už počas castingových kôl.Vtedy vystúpili jej šiesti členovia na pieseň Rock your body od Black Eyed Peas.
Komentáře
Doporučujeme
Ruské moto-bicie
Už sme tu mali hudobnú skupinu s jedným členom, užasných čelistov a ďalšie neuveriteľné talenty, ale to, čo predvádzajú títo ruskí chlapci je niečo na úplne inej úrovni.
138 lidem se to líbi
Michal Kačmár komentoval/a toto video
Peter Skladany komentoval/a toto video
Ján Ovšonka komentoval/a toto video
Sila ľudskosti
Spevácka súťaž nemusí byť len o talente ale aj o sile ľudskosti. Dôkazom toho je austrálsky X-Factor. Jeden z jeho tohtoročných účastníkov nielenže perfektne odspieval pieseň Imagine od Johna Lennona, ale s porotou, divákmi a v konečnom dôsledku aj s celým svetom sa podelil o svoj neuveriteľný životný príbeh. Jeho hlavnou hrdinkou je jeho mama Moira Kelly, humanitárna pracovníčka, ktorá svoj život zasvätila pomoci deťom v rozvojových krajinách. Viac sa dozviete z videa.
20 451 lidem se to líbi
Robert Molnár komentoval/a toto video
Ondřej Hon komentoval/a toto video
Katarina Kubová komentoval/a toto video
Andrew Dickey - Čierny bicykel
Fyzikálne nemožné. Aspoň tak sa na prvý pohľad zdajú kúsky, ktoré predvádza Andrew Dickey na svojom čiernom bicykli.Video sa nakrúcalo v Melbourne, Austrálii začiatkom tohto roka.
6 lidem se to líbi
Marek Soltys komentoval/a toto video
Hadie prekvapenie
Tentoraz kanadská skrytá kamera nachytávala návštevníčky vodného parku. Obete na nafukovačkách prežili veru poriadny šok. Veď si predstavte, že sa pokojne plavíte dolu kanálom a z ničoho nič na vás priamo z neba spadne jedovatý had.
126 lidem se to líbi
Ivan Schranz komentoval/a toto video
Danka Ibolyová komentoval/a toto video
Jana Kalinayova komentoval/a toto video
Otestujte si svoju všímavosť
Ako ste na tom so všímavosťou ? Dobre? Zle? Neviete? Pozrite si toto video a hneď to zistíte.
0 lidem se to líbi
Gejza Poda komentoval/a toto video
Roman Berka komentoval/a toto video
Vladimíra Poláková komentoval/a toto video
Nepochopený génius - najprv čítaj popis
Podarené video, ktoré môže poslúžiť aj ako inteligenčný test. Ak pointu pochopíte do 8 sekúnd, máte jednotku a myslí vám to naozaj geniálne. Ak ju odhalíte do 20 sekúnd, dostanete dvojku a to je pekný výsledok - veľmi dobre. Ak do 50 sekúnd, tak dostávate trojku, čo vôbec nie je zlé, naopak je to dobre. A nakoniec do 1 minúty a 45 sekúnd, máte 4 a to je vždy lepšie ako 5. Ak ste pointu neodhalili pred koncom, tak v žiadnom prípade päťku neberte tragicky, dostal by som ju aj ja. A nezabudnite sa v komentári pochváliť ako ste dopadli.
551 lidem se to líbi
Žanet Csillag komentoval/a toto video
Pavel Vojtíšek komentoval/a toto video
Piťo Drummer Schonozis komentoval/a toto video
Nehorázne odvážny tučniak
Aj u tučniakov existujú jedinci, ktorí ostatných prevyšujú svojou odvahou a žiadna prekážka ich nezastaví. Tento je naozaj jedným z nich.
69 lidem se to líbi
Bob Hess komentoval/a toto video
Erik Vojtko komentoval/a toto video