home home home home
Gamarjobat - japonskí humoristi
Líbilo se?
Pridať video
Poznáš super video?
Ukáž ho!
Nie je to preklep. Gamarjobat je japonská komediálna skupina pozostávajúca z Ketch!-a (červený mohavk) a HIRO-PON-a (žltý mohavk), ktorá získala viacero ocenení a je populárna nielen v Japonsku, ale aj v krajinách ako je Veľká Británia alebo USA. A dnes prišiel deň, keď môže byť populárna aj u nás.
Další videa
skeče
talenty
zábava
Komentáře
Doporučujeme
Flash Mob na dubajskom letisku
Flash Mob je skupina ľudí, ktorá sa znenazdajky zoskupí na verejnom mieste, predvedie pár minút trvajúce vystúpenie (muzikál, vankúšová bitka...) a potom sa rýchlo rozíde.

Tento záznam pochádza z nedávnej akcie v duty-free nákupnej zóne dubajského medzinárodného letiska. Vyše 50 ľudí tu spríjemnilo pasažierom čakanie tanečným vystúpením na mix známych hitov.
123 lidem se to líbi
Soňa Štibravá komentoval/a toto video
ibolya Ibolya komentoval/a toto video
Miniatúrna Zem
Toto video vzniklo na základe textu State of the Village Report ( Správa o stave obce) publikovaného v roku 1990. Jeho autorka Donella Meadows, učiteľka a spisovateľka venujúca sa environmentálnemu výskumu, zomrela v roku 2000. Štatistiky v ňom obsiahnuté sú síce staršieho dáta, ale až tak veľa sa toho určite nezmenilo. Odkaz autorov: Prepošlite toto video svojim priateľom a rodine. Ak každý z nás urobí aspoň malú zmenu, všetci dohromady môžeme urobiť jednu obrovskú. Chráňme si svoju planétu. Hudba: Mad World - Gary Jules.
289 lidem se to líbi
Alexandra Prajová komentoval/a toto video
Ivan Jančo komentoval/a toto video
Dubajská fontána na počesť Whitney Houston
Dubajská fontána je držiteľkou titulu najväčšia tancujúca fontána sveta. Rozprestiera sa na ploche 30 akrov, je dlhá 275 metrov a vodu vystrekuje do výšky až 150 metrov. Osvetľuje ju 6600 svetiel a 25 farebných projektorov. Jedna z choreografií je venovaná aj zosnulej speváčke Whitney Houston a jej nesmrteľnému hitu I will always love you.
2 637 lidem se to líbi
Jarmila Schweiger komentoval/a toto video
Eva Bláhová komentoval/a toto video
Helena Hrdlovičová komentoval/a toto video
Kórea má talent
24-ročný Kórejčan Sung-bong Choi je novou hviezdou na internete. Jeho vystúpenie v show Kórea má talent si pozreli už milióny divákov. Chlapec, ktorý žil od svojich piatich do pätnástich rokov sám na ulici, ukázal svetu, že vytrvalosťou sa dajú prekonať aj tie najväčšie ťažkosti.
57 815 lidem se to líbi
Marek Demčák komentoval/a toto video
Aurélia Belákova komentoval/a toto video
Helena Zacharova komentoval/a toto video
Slovinsko vs. Slovensko
Slovinskej dievčine došla trpezlivosť. Vždy keď povie, že je zo Slovinska, ľudia začnú hovoriť o Slovensku. Preto sa naštvala a urobila video, ktoré všetkým objasní, že Slovinsko nie je Slovensko. Áno, Slovensko to je tá obrovská krajina, ktorá má 2X viac obyvateľov ako Slovinsko!
0 lidem se to líbi
Miloš Božik komentoval/a toto video
Viktor Vix Baláž komentoval/a toto video
David Slosar komentoval/a toto video
Macher s jojom na majstrovstvách sveta
Aj jojovanie má svoje majstrovstvá sveta. Toto je výherca tých z roku 2009. Predviedol vynikajúce vystúpenie.
69 lidem se to líbi
Zdenek Vidlak komentoval/a toto video
Viete vy kto ja som?
Ak sa do konfliktu dostanú mladícka drzosť a ostrá myseľ študenta s arogantným profesorom v strednom veku, čo sa stane? No predsa toto.
0 lidem se to líbi
Jana Kovalkovičová komentoval/a toto video
Jakubko Zboroň komentoval/a toto video
Alena Behalikova komentoval/a toto video