home home home home
My sme šampióni
Líbilo se?
Titulky
SK - youyou
Pridať video
Poznáš super video?
Ukáž ho!
Zaujímavo spracovaná kompilácia tých najlepšie najhorších výkonov.
Komentáře
Doporučujeme
Nepochopený génius - najprv čítaj popis
Podarené video, ktoré môže poslúžiť aj ako inteligenčný test. Ak pointu pochopíte do 8 sekúnd, máte jednotku a myslí vám to naozaj geniálne. Ak ju odhalíte do 20 sekúnd, dostanete dvojku a to je pekný výsledok - veľmi dobre. Ak do 50 sekúnd, tak dostávate trojku, čo vôbec nie je zlé, naopak je to dobre. A nakoniec do 1 minúty a 45 sekúnd, máte 4 a to je vždy lepšie ako 5. Ak ste pointu neodhalili pred koncom, tak v žiadnom prípade päťku neberte tragicky, dostal by som ju aj ja. A nezabudnite sa v komentári pochváliť ako ste dopadli.
551 lidem se to líbi
Viktor Poda komentoval/a toto video
Miroslav Ričovský komentoval/a toto video
Mari Hanková komentoval/a toto video
Štýlová výpoveď z práce
Američan Joey mal už svojej práce pre jeden z hotelov siete Providence Renaissance plné zuby, preto sa rozhodol dať svojmu šéfovi výpoveď. Svoj rezignačný list mu však doručil naozaj štýlovo, v doprovode 19-člennej kapely.
141 lidem se to líbi
Jana Kapustova komentoval/a toto video
Ja Andelfin komentoval/a toto video
Peter Kovacik komentoval/a toto video
Dom z plastových fliaš
Argentínska oblasť Iguazu už nie je známa iba tunajšími vodopádmi ale aj domom zhotoveným výlučne z plastových fliaš a iných použitých plastov. Postavil ho miestny obyvateľ Alfredo Alberto Santa Cruz, ktorý vyvinul unikátny západkový systém, vďaka ktorému je budova vodeodolná a pevná. Teraz svoje znalosti zadarmo odovzdáva ďalej a verí, že jeho nápad vyrieši v krajine problém bezdomovectva.
62 lidem se to líbi
Michal Oklap komentoval/a toto video
Interpretačný tanec
Toto je klip z britskej TV šou, v ktorej súťažiaci musia uhádnuť názov piesne iba pozeraním sa na chlapíka, ktorý znázorňuje text piesne tancom. Tentoraz je znázorňovaný text piesne od Phila Collinsa-You can´t hurry love (Lásku nemôžeš uponáhľať).
106 lidem se to líbi
Mirec Kalina komentoval/a toto video
Ktorým smerom?
-„Hej, starý muž, nevidel si mojich kamošov?”
-„Tým smerom.”
-„Diky.”
114 lidem se to líbi
Andrej Dohňanský komentoval/a toto video
Lukáš Petr komentoval/a toto video
Marian Hromada komentoval/a toto video
Kórea má talent
24-ročný Kórejčan Sung-bong Choi je novou hviezdou na internete. Jeho vystúpenie v show Kórea má talent si pozreli už milióny divákov. Chlapec, ktorý žil od svojich piatich do pätnástich rokov sám na ulici, ukázal svetu, že vytrvalosťou sa dajú prekonať aj tie najväčšie ťažkosti.
57 815 lidem se to líbi
Tatiana Kamenská komentoval/a toto video
Marek Demčák komentoval/a toto video
Maroš Lesičko komentoval/a toto video
Plážová polícia
Dvaja príslušníci policajného zboru oblečení v špeciálnych plavkách, monitorujú pláž a udeľujú obetiem skrytej kamery pokuty za prekročenie doby užívania plážových lehátok.
99 lidem se to líbi
Jaroslav Ježek komentoval/a toto video