home home home home
Stratené čínske dievčatá
Líbilo se?
Titulky
SK - trapka
Pridať video
Poznáš super video?
Ukáž ho!
V roku 1979 bola v Číne zavedená tzv. politika jedného dieťaťa-obmedzenie potomkov v jednej rodine na jedno dieťa. V dôsledku tradičného uprednostňovania chlapcov na ňu doplácajú najmä dievčatá, ktoré častokrát končia v sirotincoch. V roku 2006 natočila televízia Explorer dokument o čínskych dievčatách, ktoré si adoptovali americkí rodičia. Toto je krátky klip z neho.
Další videa
dokumenty
Komentáře
Doporučujeme
NASA satelit spadol na auto
Pred pár dňami dopadli na Zem trosky vyradenej satelitnej družice UARS, ktorá pôvodne merala 10,6 metra a mala priemer 4,5 metra. V tejto kanadskej skrytej kamere sa síce zrúti oveľa menší satelit, ale aj tak narobí riadnu paseku. Dopadne totižto na auto, ktoré majú na chvíľku strážiť nachytaní.
466 lidem se to líbi
Néstor Dorza komentoval/a toto video
Peter Semeš komentoval/a toto video
Ladislav Janosdeak komentoval/a toto video
Super dubstep tanečník
Toto video bolo na you tube pridané pred 5 dňami a už si ho stihlo pozrieť vyše 2 500 000 milióna ľudí z celého sveta. To je celkom slušné, nemyslíte? Tanečník Marquese Scott a.k.a. Nonstop z tanečnej skupiny REMOTEKONTEROL na ňom tancuje na song Pumped Up Kicks od Foster The People. Stvára tak neuveriteľne spomalené pohyby, že sa zdá, akoby bolo video upravované, ale nie je to tak. Všetko, čo uvidíte, sa udialo v reálnom čase.
646 lidem se to líbi
Lukas Snovak komentoval/a toto video
Kayser Söze komentoval/a toto video
Tomáš Zoula komentoval/a toto video
Epický dubstep
Pouličný performer Dave Crowe predvádza v uliciach Milána, čo je to dubstep. Tento chlapík nie je úplne neznámy, v roku 2008 sa zúčastnil šou Británia má talent.
45 lidem se to líbi
Bejka Gvothovská komentoval/a toto video
Ivan Pič komentoval/a toto video
Klub krásnych mužov HD
Jimmy Kimmel je populárny americký moderátor, ktorý sa rozhodol, že založí klub krásnych mužov. Toto je video z jeho zasadania. Členmi je množstvo známych amerických fešákov, ktorí si ale povedali, že ich prezident nie je dosť krásny...
0 lidem se to líbi
Vladimir Dura komentoval/a toto video
David Matson komentoval/a toto video
Patricia Marková Rogulski komentoval/a toto video
Americký ninja - pôsobivá videoprihláška
Yen Chen, spĺňa niektoré zo stereotypov, ktoré kolujú o Američanoch ázijského pôvodu: hrá na klavíri a je dobrý v matematike. To mu však nestačí, preto sa rozhodol prihlásiť do súťaže American ninja warrior (americká verzie japonskej šou SASUKE - Ninja faktor vysielaný na Prime COOL) a stať sa skutočným nidža bojovníkom. Toto je jeho videoprihláška a musíte uznať, že je skutočne pôsobivá.
8 lidem se to líbi
Peter Brieda komentoval/a toto video
Peter Paduch komentoval/a toto video
Tomáš Gregor komentoval/a toto video
Malé korely
Celkom zábavné a zaujímavé video o malých korelách. Jeho autor natočil každý deň života svojich 2 korelích prírastkov od vyliahnutia až po ich 1-mesačné narodeniny.
11 lidem se to líbi
Marika Taratutová komentoval/a toto video
Webkamera a nuda
Ďalšie video z kategórie Čudné a predsa geniálne. Pozrite sa, čo vznikne spojením nudy a špeciálnych efektov webkamery.
66 lidem se to líbi
Marcela Váradyová komentoval/a toto video