strana 1 / 111
Evolúcia tanca podľa robota
Známu scénku zo šou Judsona Laipplyho, Evolúciu tanca, má na you tube vyše 200 miliónov pozretí. V tejto robotej verzii sa Vám predstaví tancujúci robot NAO.
6 ľuďom sa to páči
Stroj času
Ženské obete asistujú vedcovi pri teste stroja času. Vedec vojde do výťahu a dámy spustia celý proces návratu do minulosti pomocou tlačidla Enter. Skúška sa vydari, vedec sa vráti do roku 1850 a v dobovom kostýme vylezie z kabíny aj so skupinkou Indiánov.
3 ľuďom sa to páči
Živé žaby na obed
Pre ženské obete pripravil tím kanadskej skrytej kamery nevšený kulinársky zážitok - Leknovú polievku so živými žabami.
4 ľuďom sa to páči
Fajčiace dieťa
Úspešný TV spot, vďaka ktorému sa nad svojim zlozvykom zamysleli nielen Thajčania, ktorím bol pôvodne určený. Thaská nadácia na podporu zdravia vyslala do ulíc dvojicu detí, ktorých úlohou bolo pýtať si od fajčiacich dospelých zapaľovač.
33 ľuďom sa to páči
Auto na vzduch
Airpod. Auto, ktorého palivom je vzduch natlačený do nádrže, je určené hlavne na jazdu v meste. Dosahuje maximálnu rýchlosť 80km/h a na jednu plnú nádrž prejde 150-200km. Ekologicky zmýšľajúcich potešia takmer nulové emisie, ekonomicky zmýšľajúcich náklady na jeho prevádzku. 100km dlhá jazda vyjde jeho majiteľa na 50 centov. Na autíčku sa stále pracuje, jeho predpokladaná cena by sa mala pohybovať okolo 7000 EUR.
21 ľuďom sa to páči
Drevené palety nezomierajú
Video vytvorené Kanadskou asociáciou pre drevené palety a kontajnery, ktoré má motivovať ľudí, aby staré drevené palety nenechali len tak ležať ladom, ale vytvorili z nich niečo užitočné. Stačí trochu kreativity a zručnosti.
10 ľuďom sa to páči
Potkan sa nehrá
Máte v okolí potkana, ktorý sa nielenže pred mačkou neskrýva, ale ešte ju aj odplaší? Máte vážny problém.
6 ľuďom sa to páči
Nový spôsob interakcie s PC
Zabudnite na myši. Čoskoro sa v predaji objaví revolučná novinka - Leap Motion. Malá krabička dokáže na stotinky presne sledovať pohyb rúk, takže užívateľovi stačia na ovládanie PC jednoduché gestá.
3 ľuďom sa to páči
Učitelia tancujú žiakom za chrbtom
Video, ktoré bude mať čoskoro na you tube-e milión pozretí, natočili na americkej Abby Kelley Foster Charter School vo Worcesteri, MA. Študenti boli požiadaní, aby porozprávali o tom, čo sa im páči/neopáči na ich škole a učitelia im zatiaľ tancovali za chrbtom.
44 ľuďom sa to páči
Pes má absolútny sluch
Majú psy absolútny sluch? Tento retriever dokáže rozpoznať jednotlivé tóny a stlačiť príslušné klávesy.
126 ľuďom sa to páči
strana 1 / 111
Chyba na stránce? Dej nám o ní vědět!