strana 1 / 24
11 mesiacov, 3000 fotiek, veľa kávy
Pekne spracované časozberné video pozostávajúce z 3000 fotiek 11-mesiacov dlhého procesu opravy motora. Doprovodná hudba: In The Hall Of The Mountain King" - Edvard Griegs "Peer Gynt Suite"
5 ľuďom sa to páči
Auto na vzduch
Airpod. Auto, ktorého palivom je vzduch natlačený do nádrže, je určené hlavne na jazdu v meste. Dosahuje maximálnu rýchlosť 80km/h a na jednu plnú nádrž prejde 150-200km. Ekologicky zmýšľajúcich potešia takmer nulové emisie, ekonomicky zmýšľajúcich náklady na jeho prevádzku. 100km dlhá jazda vyjde jeho majiteľa na 50 centov. Na autíčku sa stále pracuje, jeho predpokladaná cena by sa mala pohybovať okolo 7000 EUR.
21 ľuďom sa to páči
Drevené palety nezomierajú
Video vytvorené Kanadskou asociáciou pre drevené palety a kontajnery, ktoré má motivovať ľudí, aby staré drevené palety nenechali len tak ležať ladom, ale vytvorili z nich niečo užitočné. Stačí trochu kreativity a zručnosti.
10 ľuďom sa to páči
Nový spôsob interakcie s PC
Zabudnite na myši. Čoskoro sa v predaji objaví revolučná novinka - Leap Motion. Malá krabička dokáže na stotinky presne sledovať pohyb rúk, takže užívateľovi stačia na ovládanie PC jednoduché gestá.
3 ľuďom sa to páči
Inšpirujúca transformácia
Arthurovi Boormanovi, 47-ročnému invalidnému veteránovi, povedali pred 15 rokmi lekári, že bez barlí a výstuží už nikdy nebude chodiť. Prijal to ako fakt.

Pred rokom však natrafil na článok o Diamondovi Dallas Pageovi (DDP), bývalom wrestlerovi a jóge. Skontaktoval sa s ním a ten ho v jeho myšlienke začať s cvičením podporil. Za necelý rok sa Arthurov život otočil na ruby. Schudol 64 kíl, chodí, behá a zmenil sa na nepoznanie.
192 ľuďom sa to páči
Africkí muži podľa Hollywoodu
V organizácii MAMAHOPE veria, že na svete je dosť zdrojov na to, aby každá ľudská bytosť mohla žiť zdravo a šťastne. Problém je len v ich prerozdelení, na jednom kontinente je prebytok a na druhom nedostatok. Z príspevkov preto financujú výstavbu škôl, kliník, detských centier... na najchudobnejšom kontinente, Afrike. Prostredníctvom svojich projektov doteraz pomohli odomknúť potenciál vyše 76 000 ľuďí z Ugandy, Tanzánie, Ghany a Kene a ako sami tvrdia: Je to len začiatok.

V tomto ich videu vystupujú 4 mladí Afričania študujúci v USA, ktorým sa stáva, že ich ľudia porovnávajú s tým, čo vidia v hollywoodskych filmoch. Rozhodli sa preto uviesť veci na pravú mieru.
7 ľuďom sa to páči
Od narodenia do 12 rokov
Holanďan Frans Hofmeester už 12 rokov natáča videotýždenník svojej dcéry Lotte. To, čo zatiaľ natočil zostrihal do tohto krátkeho videa.
0 ľuďom sa to páči
Okolo sveta za 6 hodín
Osobná doprava budúcnosti je rýchlejšia, lacnejšia, bezpečnejšia a tichšia než preprava lietadlami alebo vlakmi. Do jednej kapsuly sa zmestí 6 pasažierov a napríklad cesta z New Yorku do L.A. by rýchlosťou 6500 km/h trvala iba 45 minút. Predstavujeme Vám dopravu vákuovými trubicami.
3 ľuďom sa to páči
Naprieč Japonskom za 8 minút
Zaujímavé video plné úžasných HD záberov Vás prenesie do Japonska. Uvidíte, ako to vyzerá v známych i menej známych japonských mestách ráno, popoludní, večer a v noci.
4 ľuďom sa to páči
Mláďa vydry prvýkrát vo vode
Zoznámte sa s hrdinkou filmu Otter 501 (Vydra 501). Po tom, čo bola nájdená na centrálnom pobreží Kalifornie sa dostala do rúk pracovníkov Monterey Bay Akvária. Na tomto videu sa zoznámuje s vodou.
8 ľuďom sa to páči
strana 1 / 24
Chyba na stránce? Dej nám o ní vědět!